• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 120m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 230 000 PLN
  • MiastoSłonowice
  • Rok budowy1945

Opis szczegółowy

Nie straszne Ci remonty? Lubisz mieć możliwość aranżacji wg swojego gustu? Mam idealne rozwiązanie!!!

W ofercie dom o pow. 120 m2 położony na działce o pow.296 m2 w Słonowicach - 8 km od Świdwina!!!

Układ nieruchomości:
Parter:
- ganek
- 3 pokoje
- kuchnia
- łazienka

I Piętro:
- poddasze użytkowe do własnej aranżacji wg potrzeb nowego nabywcy :)

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. W całości podpiwniczony. Ocieplony. Dach pokryty blachodachówką - wymieniony w 2021 r. Okna PCV 2-sybowe. Instalacje częściowo wymienione. Ogrzewanie piec typu ,,śmietnik" - na parterze ogrzewanie podłogowe. Ciepła woda z bojlera.
Niewątpliwym atutem jet położenie nieruchomości - blisko jeziora (ok. 200 m) oraz 8 km od Świdwina.

Nie czekaj - zadzwoń już dziś!!!

Cena podlega negocjacji!!!

Zapraszam na prezentację!!!

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893130
  • Data publikacji: 14 maja 2026 21:07 (48 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Zachodniopomorskie, Słonowice ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Słonowice

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15893130

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

230 000 PLN

1 917 zł/m2
Słonowice (Zachodniopomorskie, gm. Brzeżno)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 120m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1945

Opis - Dom Wolnostojący

Układ nieruchomości:
Parter:
- ganek
- 3 pokoje

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893130
  • Data publikacji: 14 maja 2026 21:07 (48 minut temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3