• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 207m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 680 000 PLN
  • MiastoMierzyn
  • Rok budowy2007

Opis szczegółowy

Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi.
Rok budowy 2007.
Materiał budowlany: gazobeton, stropy lane betonowe, dachówka cementowa.
Na dachu zamontowane panele fotowoltaiczne.
Działka o powierzchni 760 m2.
Wiele nowoczesnych rozwiązań pozwalających na duże oszczędności.
PARTER:
* salon 35 m2, otwarty na hall, pięknie doświetlony, z miejscem na wypoczynek i jadalnię, widok na piękny ogród, wyjście na zadaszony taras i stamtąd do ogrodu, kominek uprzyjemni zimowe wieczory,
* kuchnia o powierzchni 14 m2 w zabudowie meblowej, na podłodze terakota, kompletne urządzenia AGD pozwolą na czerpanie przyjemności z gotowania: zmywarka BOSCHA 60 cm, płyta grzewcza elektryczna, piekarnik, pochłaniacz TEKA, lodówka ELECTRONIC, zlewozmywak,
* sypialnia 13 m2 z oknami od strony ogrodu, obecnie funkcjonuje jako gabinet,
* mała łazienka i prysznicem oraz z WC,
* przejście do garażu, w nim pralka i szafy na buty,
* korytarz (wiatrołap) z szafą trzydrzwiową gresem na podłodze,
* hall z podłogą w terakocie z hallu wejście szerokimi schodami na piętro
PIĘTRO:
* sypialnia 26 m2 z balkonem
* druga sypialnia 20 m2 z oknem,
* bardzo duż łazienka z oknem oraz z kabiną prysznicową, bidetem, compactem i umywalką w glazurze i terakocie o
powierzchni 17 m2.
Bliskość terenów zielonych, dobry dojazd do centrum.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893139
  • Data publikacji: 14 maja 2026 21:52 (55 minut temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Mierzyn ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Mierzyn

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15893139

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 680 000 PLN

8 116 zł/m2
Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

Główne cechy:

  • Powierzchnia 207m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2007

Opis - Dom Wolnostojący

Rok budowy 2007.
Na dachu zamontowane panele fotowoltaiczne.
Działka o powierzchni 760 m2.
PARTER:
* mała łazienka i prysznicem oraz z WC,
* przejście do garażu, w nim pralka i szafy na buty,
PIĘTRO:
* sypialnia 26 m2 z balkonem
* druga sypialnia 20 m2 z oknem,
powierzchni 17 m2.
Bliskość terenów zielonych, dobry dojazd do centrum.