- Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
Kawalerka
- Pokoje1
- Łazienki1
- Powierzchnia 21.25m2
- Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
- Cena 316 625 PLN
- MiastoGrzybowo
- Rok budowy2025
Opis szczegółowy
Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza!
Cena netto apartamentu już z wykończeniem 296 211 PLN !
Apartament wykończony pod klucz +33 000 zł do ceny ofertowej.
Usytuowany na ekskluzywnym - zamkniętym osiedlu z przepiękną częścią rekreacyjną (miejsca na grilla, altany z zadaszeniem na świeżym powietrzu, miejsca na rowery, plac zabaw dla dzieci, siłownia pod zadaszeniem). To propozycja dla osób, które cenią nowoczesność, bezpieczeństwo i świetną lokalizację.
Kawalerka w wysokim stanie deweloperskim.Salon połączony z aneksem o pow. 18 m2. Dodatkowym atutem jest duży balkon - idealny do relaksu przy porannej kawie.Przestronna, stylowa łazienka z toaletą około 5m2Rolety zewnętrzneOgrzewanie podłogowePodłączenie pod klimatyzacjęWysokiej klasy drzwi wejścioweApartament o idealnie przemyślanym układzie.
Nieruchomość bardzo ekonomiczna w utrzymaniu: czynsz z zaliczkami na ogrzewanie, wodę, wywóz nieczystości około 250zł miesięcznie. W budynku własna kotłownia.
Lokalizacja, która łączy komfort codziennego życia z nadmorskim klimatem, jest tu mikroklimat który wprawia w świetnie samopoczucie i wspomaga alergików.
To idealna propozycja zarówno jako apartament wakacyjny, inwestycja pod wynajem (jest możliwość odliczenia całości podatku VAT), jak i komfortowe miejsce do życia.
Udziały w działkach terenu rekreacyjnego, dojazdowych i pod budynkiem zakup obligatoryjny
30 000PLN. Miejsce postojowe na zewnątrz 15 000PLN.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości!
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie jest ofertą handlową w rozumieniu artykułu 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
Oferta została sporządzona na podstawie oświadczenia oraz przedłożonych dokumentów przez Właściciela.
Najlepsze oferty!
Najlepsze ceny!
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (Adres www ukryty)
Pokaż więcej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894126
- Data publikacji: 17 maja 2026 04:22 (39 minut temu)
- Liczba łazienek: 1
- Liczba pokoi: 1
Mapa
Zachodniopomorskie, Grzybowo ,
Kawalerka na sprzedaż - Grzybowo
nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15894126
316 625 PLN
14 900 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 21.25m2
- Pokoje 1
- Łazienki 1
- Rok budowy 2025
Opis - Mieszkanie
Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza!
Cena netto apartamentu już z wykończeniem 296 211 PLN !
30 000PLN. Miejsce postojowe na zewnątrz 15 000PLN.