• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 48.01m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 479 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1910

Opis szczegółowy

Prezentujemy ofertę sprzedaży rozkładowego, dwupokojowego mieszkania w ścisłym Centrum z oknami na Aleję Fontann. Mieszkanie po remoncie generalnym obejmującym wymianę wszystkich instalacji, wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla osób szukających wygód związanych z bliskością miejskiej infrastruktury. To także bardzo dobra opcja dla inwestora pod wynajem.

Mieszkanie:

* powierzchnia 48,01mkw, I piętro, komfortowa wysokość 280cm, wystawa na dwie strony
- dwa pokoje z nowoczesnym umeblowaniem – salon na zachód (Aleja Fontann) oraz sypialnia od strony dużego zamkniętego podwórza
- duży przedpokój z pojemną szafą w zabudowie
- widna kuchnia z zabudową na wymiar wyposażona w kuchenką gazową (pociągnięta siła do indukcji), piekarnik elektryczny, zmywarkę i pralkę, a także duża wolnostojąca lodówka double-door
- łazienka z wanną, umywalką nablatową i WC podtynkowym oraz nowoczesnym piecem gazowym (ciepła woda)
* instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna oraz okna PCV wymienione 8 lat temu
* ściany gładzone i malowane, jednolite podłogi winylowe w całym mieszkaniu, drzwi bezprzylgowe, oświetlenie LED
* centralne ogrzewanie z sieci miejskiej

Budynek:

* zadbana elewacja
* duża odległość od okien kamienicy znajdującej się naprzeciwko
* wymienione piony wodno-kanalizacyjne
* kilkadziesiąt ogólnodostępnych miejsc parkingowych dostępnych na podwórzu za bramą zamykaną na pilota
* plac zabaw na zamkniętym terenie wspólnoty
* dach uszczelniony i w tym roku będzie docieplany
* ogólnodostępny strych (nie ma adaptacji poddasza)

Okolica:

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Szczecina. Jest to rewelacyjna lokalizacja dla osób szukających czegoś w kamienicznym klimacie, ale blisko miejskiej infrastruktury lub inwestycyjnie pod wynajem ze względu na bliskość punktów handlowych, usługowych i komunikacji miejskiej.

W okolicy znajdziemy zarówno CH Galaxy jak i CH Kaskada, liczne punkty gastronomiczne i restauracje, banki, apteki, paczkomaty, stację benzynową, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, place zabaw, boisko orlik itp. W rejonie Placu Grunwaldzkiego i Placu Rodła znajdują się przystanki głównych linii autobusowych i tramwajowych umożliwiające podróż w każdym kierunku Szczecina.
W spacerowej odległości usytuowany jest Park Żeromskiego. Do Parku Kasprowicza odległość wynosi 2.5 km.

Ważne:

* czynsz z funduszem remontowym i zaliczkami na zimną wodę i C.O. przy 3 osobach wynosi zaledwie 657zł
* ciepła woda + gotowanie = gaz około 100zł/mieś.
* do mieszkania przynależy czysta i sucha piwnica o pow. 7mkw (betonowa podłoga, oświetlenie 12V)
* dostępne media od Play i Orange
* nowa instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna
* spokojni sąsiedzi
* możliwość szybkiego wydania (2-3 tygodnie)

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894927
  • Data publikacji: 19 maja 2026 02:52 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 1 / 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Szczecin, Centrum

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15894927

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

479 000 PLN

9 977 zł/m2
Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 48.01m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1910

Opis - Mieszkanie

Mieszkanie:

- duży przedpokój z pojemną szafą w zabudowie

* plac zabaw na zamkniętym terenie wspólnoty