• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 225

15883019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673255 15883019 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku (5 pięter, winda). Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ duże okna do podłogi – mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne ✔ przestronny salo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (11 333 zł/m2)

2
1
55.5 m2
2012
15886817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767973 15886817 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina w budynku z 2006 roku, idealny pod wynajem lub do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Nieruchomość zlokalizowana w cichym i zielonym miej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

515 000 PLN (9 281 zł/m2)

2
2
55.49 m2
2006
15757283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25296817 15757283 Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 23 m² (użytkowa 18,5 m²), położoną w samym centrum Szczecina przy al. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy z zadbaną klatką schodową.Mieszkanie s...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

255 000 PLN (13 615 zł/m2)

1
1
18.73 m2
1930
15893748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27918540 15893748 Piękna kawalerka przy al. Niepodległości z oddzielną kuchnią z jadalnią w idealnej lokalizacji !Szczecin ścisłe Centrum pomiędzy CH Kaskada a CH Galaxy.ATUTY MIESZKANIA:-Lokal jasny, po dużym remoncie 20252026r.-Wymieniona instalacja elektryczna z no...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (14 312 zł/m2)

1
1
27.6 m2
1975
15897579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28006570 15897579 Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle słoneczną, doskonale zlokalizowaną nieruchomość w samym tętniącym życiem centrum. To kompaktowe mieszkanie typu studio o powierzchni 24,80 m² łączy w sobie wyjątkową wygodę z potężnym potencjałem inwesty...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

319 000 PLN (12 863 zł/m2)

1
1
24.8 m2
1979
15897604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28006880 15897604 Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle słoneczną, doskonale zlokalizowaną nieruchomość w samym tętniącym życiem centrum. To kompaktowe mieszkanie typu studio o powierzchni 24,80 m² łączy w sobie wyjątkową wygodę z potężnym potencjałem inwesty...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

319 000 PLN (12 863 zł/m2)

1
1
24.8 m2
1979
15897687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28007999 15897687 Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem typu studio, usytuowany na 3 piętrze prestiżowej inwestycji apartamentowca Hanza Tower z 2022 roku.Nieruchomość o powierzchni 30,82 m2 znajduje się na 3 piętrze z widokiem na Al. Wyzwolenia.Apartament posi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (17 034 zł/m2)

1
1
30.82 m2
2022
15583616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21849936 15583616 Centrum, w zadbanej kamienicy na I piętrze mieszkanie po remoncie kapitalnym z oryginalną sztukaterią w jednym pokoju i zachowaną stolarką drzwiową, odrestaurowaną z oryginalnymi klamkami i witrażami. Mieszkanie klimatyczne i wygodne. Wysokość 3,25 ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (8 173 zł/m2)

4
1
104 m2
1926
15883604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675323 15883604 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m², zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem oraz wspaniałym widokiem na Plac Zgody. Mieszkanie jest w pełni rozkła...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

620 000 PLN (7 910 zł/m2)

4
1
78.38 m2
1895
15888060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27801780 15888060 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą w centrum Szczecina przy ul. Mazowieckiej.Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania – całe wyposażenie pozostaje w cenie. Lok...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 900 PLN (13 969 zł/m2)

2
1
35.07 m2
1956
15890356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875846 15890356 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 73,1 m² (lokal mieszkalny 63,9m² plus piwnica 9,2m2), usytuowane na 4. piętrze solidnego, ceglanego budynku z lat 50. na osiedlu Turzyn w Szczecinie. Lokal ma funkcjonalny, rozkłado...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (6 142 zł/m2)

3
1
73.1 m2
1953
15773986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25645003 15773986 Nieruchomość położona w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie CH Kaskada, z doskonałą dostępnością komunikacji miejskiej (autobusy i tramwaje). W promieniu kilkuset metrów znajdują się restauracje, sklepy, Deptak Bogusława oraz inne u...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

355 000 PLN (9 662 zł/m2)

2
1
36.74 m2
1960