• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 6 pokojowe

  • Pokoje6
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 152.41m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 749 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1995

Opis szczegółowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W OKAZYJNEJ CENIE, znajdującego się w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z ogromnym potencjałem, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym z 1995 r. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KW.
Położone w SUPER lokalizacji dzielnicy Gumieńce.

Na powierzchni użytkowej 152,41 m2 znajdują się:
Na poziomie pierwszym :
- duży salon z wyjściem na balkon
- przestronna kuchnia z zabudową mebli i sprzętem AGD
- trzy oddzielne pokoje
- łazienka z narożną wanną, kabiną prysznicową oraz toaletą
- przedpokój
- garderoba
Na poziomie drugim, na który prowadzą schody przez antresolę, znajdują się:
- sypialnia z przejściem do kolejnego pokoju oraz łazienki z kabiną prysznicową.

Mieszkanie bardzo ciepłe, słoneczne i zadbane. Pokoje przestronne i ustawne.
Standard mieszkania : do remontu.

Media i opłaty
Czynsz na dwie osoby wynosi 1.648 zł i zawiera: zaliczki na centralne ogrzewanie, zaliczki na ciepłą i zimna wodę, wywóz nieczystości, opłaty eksploatacyjne. Dodatkowo fundusz remontowy 838 zł oraz prąd wg zużycia.
Gazu nie ma, ale jest możliwość uruchomienia -dostępny w budynku.
Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

W II kwartale 2026 r. dach w tej klatce przejdzie generalny remont.

Świetna lokalizacja z bardzo dogodnym dostępem do komunikacji. Niedaleko pętla tramwajowa, Centrum Handlowe Ster, przychodnia, szkoła, przedszkole, stacja benzynowa. Pod blokiem liczne miejsca parkingowe.
UWAGA! Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku za dodatkową opłatą 80.000 zł

POLECAM! Super okazja cenowa.

Zapraszam na prezentację

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi OFERTY HANDOWEJ w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895004
  • Data publikacji: 19 maja 2026 11:22 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 6
  • Piętro: 4 / 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 6 pokojowe na sprzedaż - Szczecin, Gumieńce

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15895004

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

749 000 PLN

4 914 zł/m2
Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 152.41m2
  • Pokoje 6
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 1995

Opis - Mieszkanie

Położone w SUPER lokalizacji dzielnicy Gumieńce.

Na powierzchni użytkowej 152,41 m2 znajdują się:
Na poziomie pierwszym :
- duży salon z wyjściem na balkon
- przestronna kuchnia z zabudową mebli i sprzętem AGD
- trzy oddzielne pokoje
- łazienka z narożną wanną, kabiną prysznicową oraz toaletą

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.