• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 92m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 5 250 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy2015

Opis szczegółowy

4 pokojowe, umeblowane mieszkanie dwupoziomowe, 3 sypialnie i salon, łazienka, wc, przedpokój, położone na Gumieńcach w Szczecinie. Miejsce postojowe na 1 samochód na terenie nieruchomości, wspólny ogródek dla 4 mieszkań.
Mieszkanie jest bezczynszowe. Opłaty dodatkowe: energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz, wywóz śmieci, telewizja, internet
Mieszkanie 92 m2, I POZIOM 53,45 m2: kuchnia połączona z salonem (31,96 m2): panele podłogowe, ściany i sufity wygładzone na biało, lampy, kuchnia 9,2 m2 - meble kuchenne w zabudowie, lodówko-zamrażarka, elektryczna płyta grzewcza, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, zlewozmywak, zmywarka, ponadto balkon, WC (1,89 m2): WC z umywalką oraz przedsionek 10,4 m2.
II POZIOM: 37,01 m2: dwie sypialnie (13,11 m2 i 16,13 m2): panele podłogowe, szafa garderobiana w stałej zabudowie, łazienka (5,31 m2): wanna, oddzielna kabina prysznicowa, 2 umywalki, WC oraz hol 2,46 m2.
Ogrzewanie gazowe indywidualne, piec gazowy VAILLANT w łazience górnej. Nad drugim poziomem znajduje się strych do wyłącznego użytku najemcy. Koszt wynajmu to 5025 zł czynsz najmu oraz 1000 zł zaliczka na opłaty za zużycie mediów.
Minimalny okres wynajmu: 1 rok.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897870
  • Data publikacji: 23 maja 2026 02:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 2

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na wynajem - Szczecin, Gumieńce

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15897870

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

5 250 PLN

57 zł/m2
Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 92m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2015

Opis - Mieszkanie

Minimalny okres wynajmu: 1 rok.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897870
  • Data publikacji: 23 maja 2026 02:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 1 / 2