• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na wynajem Zachodniopomorskie Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 40

15871415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27469192 15871415 Do wynajęcia komfortowy, duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Gumieńce.To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą jako biuro, kancelaria, siedziba firmy.Dużym atutem jest położenie w bardzo cichej i spokoj...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

10 000 PLN (28 zł/m2)

6
2
363 m2
2025
15796339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26117149 15796339 Mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem. Częściowo umeblowane.W skład mieszkania wchodzi: ustawny pokój, osobna widna kuchnia (nowe szafki, płyta gazowa, zmywarka, lodówka), łazienka z wc (wanna, pralka), przedpokój...Blisko sklepy : Castorama, C...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 650 PLN (55 zł/m2)

1
1
30 m2
2000
15891025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27885723 15891025 Hala produkcyjno-magazynowa o pow. 2295 m2 oraz pomieszczenia socjalno- biurowe o pow. 432m2. Opis nieruchomości:- Hala o powierzchni 2295m2; rozmiar 30 X 76m. - wysokość składowania 10 m- utwardzony plac manewrowy o powierzchni ponad 3351m2 dodatkow...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

68 175 PLN (25 zł/m2)

1
-
2727 m2
1990
15370834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 17020839 15370834 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 990 PLN (74 zł/m2)

11
-
67 m2
2000
15807038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26360913 15807038 Wynajem pomieszczeń biurowych z możliwością magazynowania lub prowadzenia działalności usługowej o łącznej powierzchni ok. 210 m2. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenia biurowe z zapleczem magazynowym, które doskonale sprawdzą się również...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 900 PLN (33 zł/m2)

11
-
210 m2
1970
15883103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673702 15883103 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku przy ulicy Kazimierskiej w Szczecinie.Budynek wyposażony windę. Na metraż około 50m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchennym, ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15820238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26598361 15820238 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Harmonia Gumieńce.Nieruchomość mieści się na III piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Na powierzchnię 42m2 składa się:- Salon z wyjściem na balkon,- Kuchnia w formie aneksu, wyposażona w w...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
41.8 m2
2023
13568067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1872826 13568067 Wyłącznie w naszym biurze!Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy taras (około 30 metrów) oraz ogród (około 100 metrów)W okolicy pełna infrastruktura. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park przygodna. W sk...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
14421976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2731809 14421976 Na wynajem zadbane i umeblowane mieszkanie składające się z dwóch pokoi, nowoczesnej kuchni, łazienki z WC oraz balkonu. W przedpokoju znajduje się duża szafa w zabudowie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. W okolicy znajdują się sklepy, apteka,...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (53 zł/m2)

2
-
34.16 m2
1990
15793435 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26037773 15793435 Do wynajęcia miejsce postojowe w budynku apartamentowym przy ul. Kazimierskiej 4F (Gumieńce).KOSZTY: 300 zł + opłaty administracyjne.Zapraszamy do kontaktu...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

300 PLN (21 zł/m2)

11
-
14 m2
2015
15889404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27849867 15889404 Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym i własną łazienką, położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kwiatkowskiego w Szczecinie.Lokal o powierzchni 22 m² to idealna propozycja dla singla lub osoby szukającej...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15887962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797844 15887962 Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach — w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Szczecina. Lokal składa się z dwóch niezależnych, umebl...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51.06 m2
1995