• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 794

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15849115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26958649 15849115 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż mieszkanie z 2020 roku w pełni wykończone i umeblowane — bez żadnych nakładów ze strony kupującego. Piętro 2, ekspozycja słoneczna, balkon, miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie.UKŁADSalon z...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

460 000 PLN (10 952 zł/m2)

2
-
42 m2
2020
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15891081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885901 15891081 Komfortowe umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu – Śniadeckich!Przedstawiamy okazyjną ofertę – słoneczne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na piątym piętrze 8-piętrowego bloku z windą, usytuowanego w niezwykle atrakcyjny...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15839573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26755889 15839573 Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na morze w Międzyzdrojach!Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 40,68 m2 znajduje się na I piętrze w inwestycji 'Balticus Apartamenty' przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach w odległości jedy...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

853 000 PLN (21 325 zł/m2)

2
1
40 m2
2020
15773806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25636949 15773806 Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z balkonemna 2 piętrze dwupiętrowego bloku, w centrum Drawska PomorskiegoOferujemy do wynajęcia ładne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 56 m2, położone na drugim piętrze 2-piętrowego bloku przy ...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

1 900 PLN (34 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15866296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317752 15866296 3 pokoje w centrum, przy parku i Drawiez balkonem i dużym potencjałem aranżacjiO% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa ponosi tylko SprzedającyZamieszkaj w sercu miasta, ale odpoczywaj jak na wakacjach…Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urzą...

285 000 PLN (5 816 zł/m2)

3
1
49 m2
1975
15852846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27042357 15852846 Pinea Resort: Penthouse na szczycie luksusu. Pierwsza linia brzegowa.Inwestuj tam, gdzie horyzont łączy się z prestiżem. Przedstawiamy unikatowy apartament na ostatnim piętrze (VII) prestiżowego kompleksu Pinea Resort w Pobierowie. To propozycja dla ...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

3 655 000 PLN (36 919 zł/m2)

3
2
99 m2
2024
15845134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26853445 15845134 2 pokoje z balkonem i garażem, gotowe do zamieszkania,spokojna okolica blisko ŚwidwinaO% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa ponosi tylko SprzedającySzukasz niedużego, wygodnego mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych?A może m...

Modrzewiec (Zachodniopomorskie, gm. Rąbino)

165 000 PLN (4 459 zł/m2)

2
1
37 m2
-