• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście

Znalezionych ofert: 98

15894772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948622 15894772 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,90m2 o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowana przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie znajduje się w nowym, zadbanym budynku w cichej i zielonej okolicy, w pobliżu Parku Zdr...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

529 000 PLN (11 255 zł/m2)

2
1
47 m2
2000
15828410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26592982 15828410 Wyjątkowa działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Położona w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Świnoujścia – dzielnicy Karsibór. Nieruchomość usytuowana jest w cichym otoczeniu, z dala od miejski...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

360 000 PLN

-
-
1651 m2
-
15777201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25731344 15777201 Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na 3 piętrze w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku na spokojnym, ogrodzonym osiedlu przy ul. Chełmońskiego w Świnoujściu.Układ i standard:-Salon z aneksem kuchennym –...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

669 000 PLN (16 767 zł/m2)

2
1
39.9 m2
2014
15777200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25731345 15777200 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w atrakcyjnej części Świnoujścia – przy ulicy Wojska Polskiego.Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Prze...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

689 000 PLN (17 990 zł/m2)

2
1
38.3 m2
2015
15869993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27414863 15869993 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISzukasz komfortowego domu w prestiżowej lokalizacji Świnoujścia?Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Legionów – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta. ...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

1 890 000 PLN (13 796 zł/m2)

4
-
137 m2
-
15731847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796875 15731847 Do sprzedaży atrakcyjna działka w Przytorze willowa dzielnica Świnoujścia, działka usytuowana z widokiem na Krainę 44 wysp, oraz w oddali na Zalew Szczeciński i rzekę Świnę. Bardzo dobra lokalizacja-ok. 10 minut jazdy samochodem do przeprawy promowe...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

18 192 000 PLN

-
-
22740 m2
-
14352289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2663378 14352289 Do sprzedaży atrakcyjna działka w Przytorze willowa dzielnica Świnoujścia, działka usytuowana z widokiem na Krainę 44 wysp, oraz w oddali na Zalew Szczeciński i rzekę Świnę. Bardzo dobra lokalizacja-ok. 10 minut jazdy samochodem do przeprawy promowe...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

18 192 000 PLN

-
-
22740 m2
-
15325607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15847572 15325607 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆMieszkanie Spółdzielczo - WłasnościowePrzedstawiamy Państwu duże trzypokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Piastowskiej o pow. 85,95m2.Prezentowane mieszkanie to doskonała okazja dla osób poszukujących wyjątkowej nieruchomośc...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

809 000 PLN (9 518 zł/m2)

3
2
85 m2
1995
15509833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20121239 15509833 Na sprzedaż apartament usytuowany w budynku z 2008 r. blisko promenady w spokojnym miejscu w Świnoujściu.Położenie bardzo korzystne blisko promenady i morza - 2 min na pieszo od plaży.Do nieruchomości przynależy duży taras o powierzchni powyżej 30 m2...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

739 000 PLN (22 252 zł/m2)

1
1
33.21 m2
2008
15704355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24262454 15704355 Jeżeli szukasz działki, w cichej i spokojnej okolicy, położonej między lasem a wodą (odpływ rzeki Świny), w niewielkiej odległości od morza i plaż, nie możesz przejść obojętnie obok tej oferty!Prezentowana działka położona w wypoczynkowej części Św...

Świnoujście (Karsibór) (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

549 000 PLN

-
-
1243 m2
-
15742621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24997735 15742621 Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 35m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia.Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim, minimalistycznym stylu. Planowane zakończenie inwestycji- połowa 2027r.W budynku zas...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

584 630 PLN (17 000 zł/m2)

1
1
34.39 m2
2027
15889243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846223 15889243 Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 28m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia.Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim, minimalistycznym stylu. Planowane zakończenie inwestycji- połowa 2027r.W budynku zas...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

466 626 PLN (16 600 zł/m2)

2
1
28.11 m2
2027