• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Dobra

Znalezionych ofert: 71

15744800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25045087 15744800 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5575 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości DOBRA przy ul. Granicznej w województwie zachodniopomorskim.Idealna propozycja dla dewelopera, który poszukuje terenu z dużym potencjałem inwestycy...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 500 000 PLN

-
-
5575 m2
-
15694568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24087728 15694568 Mierzyn, przy granicy Szczecina – Atrakcyjny teren (60 działek budowlanych) pod budowę osiedla domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej oraz szeregowej, pomiędzy Szczecinem a granicą Niemiec. Miejsce ideal...

Dobra (Mierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

17 800 000 PLN (274 zł/m2)

-
-
64947 m2
-
15452386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18888462 15452386 Działka w jednej z bocznych ulic od ulicy Granicznej, położona niedaleko lasu, w otoczeniu nowych domów wolno stojących, na uboczu. Dojazd drogą asfaltową, następnie utwardzoną na ostatnim odcinku polną. Działka na stoku o nachyleniu zachodnim, od st...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

465 740 PLN

-
-
2117 m2
-
15826982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626855 15826982 Działka budowlana z MPZP w jednej z bocznych ulic od ulicy Granicznej, niedaleko ulicy Turkusowej położona niedaleko lasu, w otoczeniu nowych domów wolno stojących, na uboczu. Dojazd drogą asfaltową, następnie utwardzoną na ostatnim odcinku polną. Dz...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

440 000 PLN

-
-
2001 m2
-
15871934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27480733 15871934 DZIAŁKA Z POTENCJAŁEM – GMINA DOBRA – WSZYSTKIE MEDIA na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w sercu Gminy Dobra, łącząca w sobie ciszę podmiejskiego życia z pełnym komfortem infrastrukturalnym. To oferta skierowana do osób ceniących gotowe...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

229 440 PLN

-
-
717 m2
-
14939903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5192769 14939903 Na sprzedaż działka budowlana położona w Dobrej Szczecińskiej, gotowa do zabudowy domem jednorodzinnym.Możliwość bardzo szybkiej zabudowy działki.PEŁNE UZBROJENIE: • woda z sieci wodociągowej – przyłącze na działce,• energia elektryczna (skrzynka ZK)...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

285 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15796091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26111302 15796091 Zapraszam do zakupu wolnostojącego domu położonego w Dobrej przy spokojnej bocznej uliczce.Dom o powierzchni użytkowej 246,17 m2 wybudowany w 2016 roku z pięknie zagospodarowaną działką o powierzchni 1.190m2Panele fotowoltaiczne o mocy 9,9kw rozlicza...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 890 000 PLN (7 678 zł/m2)

7
2
246.17 m2
2016
15736778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24878609 15736778 0% prowizji od Kupującego !!!Na sprzedaż nowa inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych oraz domów wolnostojących zlokalizowana w Dobrej pośród kameralnej zabudowy jednorodzinnych domów.Lokale o powierzchni 137,1 m2 powierzchni użytkowej i domów...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 348 025 PLN (9 131 zł/m2)

4
2
147.63 m2
2025
15562663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21380749 15562663 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący z garażem, usytuowany w malowniczym zakątku Dobrej, bezpośrednio przy ścianie lasu. Nieruchomość położona jest na bardzo dużej działce, o łącznym metrażu około 4300 m2. Dom został wybudowany w 2008 roku z proje...

Dobra, Biedronki

2 500 000 PLN (13 706 zł/m2)

4
1
182.4 m2
2008
15491413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19758712 15491413 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy powstają na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Bliskość lasu, możliwość odbywania długich spacerów i obcowania bezpośrednio z naturą to codzienna atrakc...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

900 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
2
120 m2
2024
14695948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 163883 14695948 Do sprzedania działka rolno budowlana w najładniejszej części Dobrej przy ulicy Poziomkowej. Dojazd do działki drogą asfaltową z częścią drogi szutrowej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 36x42 m2, Wszystkie media w drodze Poziomkowej. Nieru...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

901 800 PLN (600 zł/m2)

-
-
1503 m2
-
15754072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25224115 15754072 Kup tę działkę i już w przyszłym roku ciesz się ścianą pobliskiego lasu!Działka położona jest na samym początku ul. Dereszowej, idealne miejsce dla miłośników lasu i zieleni.Działka z aktualnymi WYDANYMI WARUNKAMI!!!Teran całkowicie płaski, kształt z...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

349 000 PLN (228 zł/m2)

-
-
1532 m2
-