• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Dziwnówek

Znalezionych ofert: 20

15765024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25461184 15765024 Piękny apartament położony w klimatycznej nadmorskiej miejscowości Dziwnówek w odległości 100metrów od morza. Lokal wykończony materiałami wysokiej klasy z dbałością o szczegóły i detale. wszystko w jednolitej tonacji kolorystycznej z zachowaniem mar...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

599 900 PLN (19 963 zł/m2)

2
1
30.05 m2
2022
15883646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675366 15883646 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w Dziwnówku – z pięknym widokiem na Zatokę Wrzosowską, zaledwie kilka metrów od wejścia na plażę.Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku z windą...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

600 000 PLN (13 204 zł/m2)

2
1
45.44 m2
2016
12293806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3380128 12293806 Piękny apartament położony w malowniczej nadmorskiej miejscowości w Dziwnówku. W pierwszej linii z widokiem na morze.Apartament wykończony materiałami najwyższej klasy z pomocą projektantów z dbałością o wszystkie szczegóły i detale. Wszystko w jedno...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 990 000 PLN (33 239 zł/m2)

2
1
59.87 m2
2013
15889725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27860396 15889725 CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ?CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ?I na pewno byś wolał segment domu niż mieszkanie w bloku .CZY chciałbyś wypoczywac na zadaszonym tarasie ?CZY chciał...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

670 000 PLN (15 662 zł/m2)

3
1
42.78 m2
2020
15889727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27860395 15889727 CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ?CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ?I na pewno byś wolał segment domu niż mieszkanie w bloku .CZY chciałbyś wypoczywac na zadaszonym tarasie ?CZY chciał...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

580 000 PLN (13 558 zł/m2)

3
1
42.78 m2
2020
15887326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27780850 15887326 CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ?CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ?I na pewno byś wolał segment domu niż mieszkanie w bloku .CZY chciałbyś wypoczywac na zadaszonym tarasie ?CZY chciał...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

1 100 000 PLN (12 812 zł/m2)

3
1
85.86 m2
2020
15561433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21350267 15561433 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy obiekt mieszkalno-apartamentowy o pow. całkowitej 813,4 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. ok. 2600 m2 przy Zatoce Wrzosowskiej nad Zalewem Kamieńskim. Budynek wolnostojący, niepodpiwnicz...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

6 500 000 PLN (7 995 zł/m2)

11
-
813 m2
2011
15561421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21350274 15561421 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy obiekt mieszkalno-apartamentowy o pow. całkowitej 813,4 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. ok. 2600 m2 przy Zatoce Wrzosowskiej nad Zalewem Kamieńskim. Budynek wolnostojący, niepodpiwnicz...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

6 500 000 PLN (7 995 zł/m2)

12
5
813 m2
2011
15309946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15432618 15309946 Apartament 2 pokojowy o powierzchni 38m2 na parterze w 2 piętrowym budynku wielolokalowym z 2018r w pobliżu plaży w Dziwnówku. Obiekt, w którym jest prezentowany apartament jest ogrodzony, na terenie są tarasy i ogród...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
-
38 m2
2018
14945940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 5338679 14945940 Apartament dwupoziomowy położony w nadmorskiej miejscowości Dziwnówek 200 metrów od morza. Całkowicie wykończony w dobrym standardzie. Przy domu 25 metrowy ogródek i miejsce postojowe. Nieruchomość zlokalizowana na monitorowanym, zamkniętym osiedlu w...

Dziwnówek (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

900 000 PLN (19 868 zł/m2)

3
1
45.3 m2
2022
13275859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 87974 13275859 Piękny apartament położony w malowniczej nadmorskiej miejscowości w Dziwnówku. W pierwszej linii z widokiem na morze.Apartament wykończony materiałami najwyższej klasy z pomocą projektantów z dbałością o wszystkie szczegóły i detale. Wszystko w jedno...

Dziwnówek, Wolności

1 990 000 PLN (33 239 zł/m2)

2
1
59.87 m2
2013
15704398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24263037 15704398 Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie Porta Mare w Dziwnówku – zlokalizowany na 11. piętrze z zapierającym dech widokiem na Bałtyk. Powierzchnia: 39 m²️ Układ: salon z antresolą sypialnianą Widok: frontalny widok na morze️ Bud...

Dziwnówek, 1 Maja

1 500 000 PLN (39 073 zł/m2)

1
1
38.39 m2
2020