• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Gąski

Znalezionych ofert: 30

15887744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27792602 15887744 Na sprzedaż działka letniskowa nad morzem, Gąski ul. Piaskowa, gm. Mielno, 588.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.beyZ9gOguHWjk Na sprzedaż działka letniskowa oddalona zaledwie 1800 metrów od plaży. Działka o numerze ewidencyjnym 1619 o...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

588 000 PLN

-
-
3001 m2
-
15887742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27792600 15887742 Na sprzedaż działka letniskowa nad morzem, Gąski ul. Piaskowa, gm. Mielno, 619.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.beEDCIV64CCdM Na sprzedaż działka letniskowa oddalona zaledwie 1800 metrów od plaży. Działka o numerze ewidencyjnym 16111 o p...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

619 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15880994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27620607 15880994 Na sprzedaż działka inwestycyjna nad morzem, Gąski ul. Kołobrzeska, gm. Mielno, 7.880.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.beG2hF3cBTxWU Na sprzedaż działka inwestycyjna z przeznaczeniem pod zabudowę usługowo- mieszkaniową ekstensywną od...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

7 880 000 PLN

-
-
6010 m2
-
15882475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27665310 15882475 Na sprzedaż działka letniskowa nad morzem, Gąski ul. Piaskowa, gm. Mielno, 659.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.bemRMa4I9TfyQ Na sprzedaż działka letniskowa oddalona zaledwie 1800 metrów od plaży. Działka o numerze ewidencyjnym 16110 o p...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

659 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15863290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27242319 15863290 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3915 m², położona w nadmorskiej miejscowości Gąski, w gminie Mielno.Działka sprzedawana jest z gotowym projekt...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

890 000 PLN

-
-
3915 m2
-
15745838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065638 15745838 Na sprzedaż: działka budowlana 1182 m² w spokojnej części Gąsek – kilka minut od plaży!Idealne miejsce na dom całoroczny lub wakacyjny – płaska, sucha działka w otoczeniu natury, gotowa pod inwestycję. Spokój, przestrzeń i bliskość morza tworzą ideal...

Gąski (Paprotno) (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

275 000 PLN (233 zł/m2)

-
-
1182 m2
-
15745827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065637 15745827 Na sprzedaż: działka budowlana 1002 m² nr 11142 w spokojnej części Gąsek – kilka minut od plaży!Idealne miejsce na dom całoroczny lub wakacyjny – płaska, sucha działka w otoczeniu natury, gotowa pod inwestycję. Spokój, przestrzeń i bliskość morza two...

Gąski (Paprotno) (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

260 000 PLN (259 zł/m2)

-
-
1002 m2
-
15883645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675365 15883645 Na sprzedaż apartament zlokalizowany w miejscowości Gąski , lokal użytkowy położony na parterze od strony wschodniej z dodatkowym tarasem o powierzchni ok. 16 m2.Powierzchnia lokalu 31,25 m2, na którą składa się:- pokój dzienny + aneks kuchenny- sypi...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

400 000 PLN (12 800 zł/m2)

2
1
31.25 m2
2026
15225973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13220726 15225973 Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem G103 o pow. 32,95 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości Gąski. Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

487 216 PLN (15 226 zł/m2)

1
-
32 m2
2024
15224559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 13172251 15224559 Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem G105 o pow. 32,81 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości Gąski. Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

472 464 PLN (14 765 zł/m2)

1
-
32 m2
2024
15218111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 12985521 15218111 Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem G127 o pow. 32,73 m2, położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejscowości Gąski. Apartament sprzedawany jest w stanie deweloperskim z m...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

507 315 PLN (15 854 zł/m2)

1
-
32 m2
2024
14985067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6115680 14985067 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆDuża działka pod zabudowę o pow. 4048 m2, w miejscowości Dworek, ok. 3,5 km od plaży w Gąskach.Dojazd do działki drogą asfaltową. Media; woda na działce, w drodze; prąd, gaz. Działka o regularnym kształcie, teren płaski, dodatkowo...

Gąski (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

299 000 PLN

-
-
4048 m2
-