• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Gryfino

Znalezionych ofert: 25

15883513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675196 15883513 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,74 m², usytuowane na 1. piętrze w samym sercu Gryfina.Lokal został gruntownie wyremontowany – obejmowało to wymianę instalacji, nowe podłogi, drzwi oraz kompleksowe, nowoczesne wykończe...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

370 000 PLN (9 311 zł/m2)

2
1
39.74 m2
1961
15893521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27913514 15893521 Oferujemy na sprzedaż kompleks działek pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w okolicy ulicy Jesiennej w Gryfinie. Działki położone na lekkim wzniesieniu, w większości płaskie, z bardzo ładnym widokiem na okolicę. W ofercie posiadamy 8 sąsiadując...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

183 000 PLN

-
-
990 m2
-
15745292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25054996 15745292 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej.W skład domu wchodzą :PARTER - salon z aneksem kuchenny, - łazienka z toaletą, - korytarz, - schowek pod schodami,PIĘTRO - 2 sypialnie, jedna z garderobą, ...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

895 000 PLN (10 510 zł/m2)

4
2
85.16 m2
2023
15887089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776673 15887089 Na sprzedaż2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Gryfinie przy ulicy Krasińskiego.Położone na zielonym osiedlu , z licznymi miejscami parkingowymi, placem zabaw i sklepami.Oferta skierowana również do obywateli spoza UE.Mieszkanie -49,50 składa się z 2...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

350 000 PLN (7 071 zł/m2)

2
-
49.5 m2
1930
15887092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27776684 15887092 Na sprzedaż2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Gryfinie przy ulicy Krasińskiego.Położone na zielonym osiedlu , z licznymi miejscami parkingowymi, placem zabaw i sklepami.Oferta skierowana również do obywateli spoza UE.Mieszkanie -49,50 składa się z 2...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

350 000 PLN (7 071 zł/m2)

2
-
49.5 m2
1930
15775928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25690152 15775928 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,86 m², położone na parterze w jednopiętrowym budynku w miejscowości Casekow (Niemcy), zaledwie 20 km od Gryfina i 30 km od Szczecina. Mieszkanie wymaga remontu, co pozwala na dowolną aranżację wnętrza według wł...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

199 000 PLN (3 381 zł/m2)

3
1
58.86 m2
1964
15893520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27913513 15893520 Atrakcyjnie zlokalizowana działka budowlana na intensywnie rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie. Nieruchomość o pow.870 m2, znajdująca się w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej, a także terenów zielonych, w bliskiej okolicy p...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

180 000 PLN

-
-
870 m2
-
15893441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911250 15893441 Nowa oferta- oferujemy na sprzedaż rozkładowe trzypokojowe położone na III piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych.Mieszkanie bardzo jasne i ciepłe otoczone innymi lokalami, co gwarantuje niskie rachunki z tytułu centralnego ogrzewania. Powierzchn...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

415 000 PLN (6 587 zł/m2)

3
-
63 m2
1987
15893436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27911252 15893436 Nowa oferta-oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w okolicy ulicy Jesiennej w Gryfinie. Działka o pow. 1302 m2 , płaska, i wymiarach 25m X 57 m. Z działki rozpościera się bardzo ładny widok na okolicę. Zgodnie z usta...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

218 000 PLN

-
-
1302 m2
-
15893437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911253 15893437 Na sprzedaż duże mieszkanie trzypokojowe położone na II piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych.Budynek oddalony od głównej ulicy, przed budynkiem duży, wygodny parking, klatka schodowa po remoncie.Mieszkanie środkowe, bardzo słoneczne i ciepłe, d...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

418 000 PLN (6 586 zł/m2)

3
-
63.47 m2
1987
15893440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911248 15893440 Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie w Centrum Gryfina. Lokal zlokalizowany na trzecim piętrze. W mieszkaniu wykonany został kompleksowy remont - wymiana wszystkich instalacji, stolarki okiennej i drzwiowej, podłóg, ścian. Przy re...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

350 000 PLN (9 011 zł/m2)

2
-
38.84 m2
1970
15893415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910988 15893415 Na sprzedaż ładne dwupokojowe mieszkanie po remoncie w cichej części Starego Miasta w Gryfinie przy ulicy Flisaczej. Lokal położony na III piętrze ocieplonego budynku, duży balkon (wystawa południowa). Powierzchnia mieszkania wynosi 42,42 m 2 i skład...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

375 000 PLN (8 840 zł/m2)

2
-
42.42 m2
1980