• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 576

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15779200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25768782 15779200 Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Urządzone, na I piętrze, 4 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. W kuchni zmywarka, lodówka, pralka. Świetnie zlokalizowane w samym centrum Kołobrzegu. W bu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

525 000 PLN (9 722 zł/m2)

4
-
54 m2
1930
15890033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27867579 15890033 Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości:- ŚWIEŻO PO REMONCIE- NOWA KUCHNIA W ZABUDOWIE- SŁONECZNE I CIEPŁE MIESZKANIE- BALKON- 15 MINUT SPACEREM DO PLAŻY- ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (10 153 zł/m2)

3
1
59 m2
2003
15730509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24781316 15730509 4-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem na kameralnym osiedlu SŁONECZNE TARASY- IDEALNE DLA RODZINY !!!Główne atuty nieruchomości:- NOWOCZESNE OSIEDLE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA, ZALEDWIE KILKA MINUT DO CENTRUM- OG...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (12 484 zł/m2)

4
1
64 m2
2019
15840062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26764956 15840062 Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w budynku bez windy, wybudowanym z cegły w 1992 roku.Lokalizacja: ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (9 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1992
15798082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26161407 15798082 Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicyKołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłodze ok. 60 m2) położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy. Od...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

466 000 PLN (9 510 zł/m2)

1
1
49 m2
1899
15886758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766505 15886758 Atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe z komórką w sercu kołobrzeskiej StarówkiNa sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 53,7 m, położone na II piętrze budynku mieszkalnousługowego bez windy z 1994 roku. Nieruchomoś...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (11 226 zł/m2)

2
1
53 m2
1994
15823176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26635621 15823176 Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.000,- złPrestiżowy kompleks hotelowy Aquarius w Kołobrzegu położony 250 ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 050 000 PLN (21 429 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15798386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26167063 15798386 Na sprzedaż: dom jednorodzinny o pow. 175 m2, położony w Kołobrzegu (Osiedle Witkowice) na narożnej działce o łącznej powierzchni 734 m ( na całość powierzchni składają się dwie osobne sąsiadujące działki użytkowane jako jedna całość ) Typ Nieruchom...

Kołobrzeg (Witkowice) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (6 857 zł/m2)

5
2
175 m2
1983