• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Mierzyn

Znalezionych ofert: 101

15758973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25335040 15758973 ### Nowoczesny, energooszczędny bliźniak z ogrodem — doskonała alternatywa dla mieszkania**Lokalizacja**: Mierzyn (woj. zachodniopomorskie)**Typ zabudowy**: dom jednorodzinny, bliźniak, parterowy z użytkowym poddaszem**Powierzchnia użytkowa**: ok. 75...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

819 000 PLN (10 904 zł/m2)

4
2
75.11 m2
2025
15475539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19391315 15475539 Na sprzedaż działka budowlana z aktualnym pozwoleniem na budowę, zlokalizowana przy ul. Rolniczej blisko szkoły.Dojazd drogą z płyt betonowych, droga oświetlona.Działka uzbrojona w prąd i gaz, woda w ulicy (wydane warunki przyłączenia do sieci).Aktua...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

545 000 PLN

-
-
824 m2
-
15325196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15832972 15325196 Duża działka zlokalizowana w sąsiedztwie ulicy Topolowej, idealna na duży dom jednorodzinny, bliźniak lub mały szeregowiec.Działka budowlana w trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę trzech budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Mierzynie...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

570 000 PLN

-
-
1415 m2
-
15882937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673352 15882937 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 136 m², położony w w Mierzynie. Do domu przynależy działka o powierzchni 350 m².Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia. Na parterze znajduje się przes...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 199 000 PLN (8 827 zł/m2)

5
1
135.83 m2
2025
15731958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24797275 15731958 Działki budowlane (aktualny MPZP) położone w Mierzynie. Bardzo dobra lokalizacja, m.in. bliska odległość od szkoły. Kształt kwadratu, wjazd od strony wschodniej, zatem ogród będzie nasłoneczniony. W bezpośrednim sąsiedztwie powstają nowe domy. Plan p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

531 000 PLN

-
-
900 m2
-
15774410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25650125 15774410 Budowlana działka zlokalizowana w Mierzynie. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę jednorodzinną, 30% pow. działki, do 9m. wysokości, o kącie nachylenia dachów minimum 25 stopni. Wymiary działki ok. 34x46m. Dojazd drogą gminną, w d...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

250 000 PLN

-
-
1457 m2
-
15731870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796916 15731870 Działka idealna pod zabudowę rezydencjonalną, pięknie położona wśród nowej zabudowy. Obowiązujący plan przewiduje zabudowę jedno, dwu lub czterorodzinną. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 30%. Działka uzbrojona w energię elektryczną i gaz, woda...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 462 060 PLN

-
-
3566 m2
-
15489403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19717780 15489403 Działki budowlane (aktualny MPZP) położone w Mierzynie. Bardzo dobra lokalizacja, m.in. bliska odległość od szkoły. Kształt kwadratu, wjazd od strony wschodniej, zatem ogród będzie nasłoneczniony. W bezpośrednim sąsiedztwie powstają nowe domy. Plan p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

531 000 PLN

-
-
900 m2
-
15391027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17505312 15391027 Działka idealna pod zabudowę rezydencjonalną, pięknie położona wśród nowej zabudowy. Obowiązujący plan przewiduje zabudowę jedno, dwu lub czterorodzinną. Procentowa powierzchnia zabudowy wynosi 30%. Działka uzbrojona w energię elektryczną i gaz, woda...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 462 060 PLN

-
-
3566 m2
-
15888139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27803183 15888139 Szukasz nowoczesnego domu z ogrodem w spokojnej lokalizacji ale blisko miasta ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż nowoczesne domy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej - idealne dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i funkcjonaln...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 150 000 PLN (8 194 zł/m2)

5
-
140.34 m2
2026
15883552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675243 15883552 Nowa inwestycja 2025 zakończona! ostatnie domy na sprzedaż.Prezentujemy ostatni dostępny lokal dwupoziomowy w zabudowie bliźniaczej w centrum Mierzyna o powierzchni 78,84 m2. Stan deweloperski.STAN DEWELOPERSKI - surowy* LOKAL NR 1 - ostatniLokal o p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

770 000 PLN (9 767 zł/m2)

4
1
78.84 m2
2025
15806872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26353448 15806872 Jedyna taka działka w tej okolicy! Nieruchomość położona w miejscowości Mierzyn, gmina Dobra (powiat policki), przy ul. Rolniczej. Spokojna, prestiżowa okolica z nową zabudową jednorodzinną i bardzo dobrym dojazdem do Szczecina.Na sprzedaż działka bu...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

599 900 PLN

-
-
937 m2
-