• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Modrzewie

Znalezionych ofert: 6

15812616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26539595 15812616 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Jedyny taki dom wolnostojący na tym osiedlu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pokrywa Sprzedający.Istniej...

Modrzewie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 000 PLN (5 148 zł/m2)

6
2
194.04 m2
2025
15812619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26539996 15812619 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pokrywa Sprzedający.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz w atrakcyj...

Modrzewie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 000 PLN (5 960 zł/m2)

5
2
167.62 m2
2025
15812618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26539994 15812618 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu.Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pokrywa Sprzedający.Istnieje możliwość wykończenia pod klucz w atrakcyj...

Modrzewie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

999 000 PLN (6 082 zł/m2)

5
2
164.26 m2
2025
15704738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24269800 15704738 Działka klasy RVI o powierzchni 2200m2, zlokalizowana w Modrzewiu, oddalonego 5km od Goleniowa.Modrzewie to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Goleniów. Znajduje się w niej kilka niewielkich zakładów pr...

Modrzewie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

349 000 PLN

-
-
2200 m2
-
15303566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15245130 15303566 JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ !!!Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1134 m2 położonej w miejscowości Modrzewie.Dojazd do działki pośredni poprzez drogę wewnętrzną nabywaną w udziałach.W cenie działki uwzględniona jest cen...

Modrzewie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

95 000 PLN (84 zł/m2)

-
-
1134 m2
-
15882899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673261 15882899 Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży DOMU JEDNORODZINNEGO w Modrzewiu, 5 km od Goleniowa.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny parterowy w stanie deweloperskim, wybudowany w technologii tradycyjnej, charakteryzującej się prostą, zwa...

Modrzewie (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

650 000 PLN (6 202 zł/m2)

4
1
104.8 m2
2025