• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Niechorze

Znalezionych ofert: 20

13292984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31088 13292984 Dom gościnny o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym.Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat w Niechorzu w odległości około 500 m od morza. Dom wybudowany w 2007 r. posiadający 14 pokoi z łazienkami w pełni przystosowanymi pod wynajem p...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 700 000 PLN (5 625 zł/m2)

12
5
480 m2
2007
15887579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne miejsce dla inwestycji i relaksu 27786633 15887579 Działka inwestycyjna nad morzem - pozwolenie na 6 domków widok na latarnię ogrodzona media doprowadzone możliwość zakupu na cele prywatneWyobraź sobie miejsce, w którym możesz stworzyć wyjątkowy kompleks wypoczynkowy lub po prostu cieszyć się spo...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

900 000 PLN

-
-
3001 m2
-
15827129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626879 15827129 Na sprzedaż działka budowlana w Niechorzu (gmina Rewal, powiat Gryfice) zlokalizowana na wjeździe do miejscowości w okolicy nowej stacji kolejki wąskotorowej w drugiej linii zabudowy, w sąsiedztwie istniejących już domów gościnnych i ośrodków wypoczy...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 150 000 PLN

-
-
1928 m2
-
15806181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26328058 15806181 Na sprzedaż działka budowlana w Niechorzu (gmina Rewal, powiat Gryfice) zlokalizowana w prestiżowej okolicy nieopodal latarni morskiej w drugiej linii zabudowy, w sąsiedztwie coraz liczniejszych domów gościnnych i ośrodków wypoczynkowych. Cisza, śpie...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

800 000 PLN

-
-
1059 m2
-
14927864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4895225 14927864 Niechorze, dom, restauracja, know how, U Cywila, sprzedaż, DomBiznes z wysoką stopą zwrotu! Wyjątkowa Nieruchomość Komercyjno-Mieszkalna w Sercu Niechorza - Gotowy Biznes z Ugruntowaną Marką "U Cywila"! Koszty pośrednictwa pokry...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

2 500 000 PLN (13 158 zł/m2)

5
3
190 m2
1999
15757226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25294983 15757226 Na sprzedaż – Działający pensjonat nad morzem 450 m od plaży 12 pokoi Na sprzedaż oferujemy działający pensjonat położony zaledwie 450 metrów od plaży, w popularnej nadmorskiej miejscowości. Obiekt posiada stałą bazę klientów, funkcjonuje sezonowo ...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

4 500 000 PLN (10 691 zł/m2)

1
-
420.9 m2
2021
15757229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25294987 15757229 Na sprzedaż – Działający pensjonat nad morzem 450 m od plaży 12 pokoi Na sprzedaż oferujemy działający pensjonat położony zaledwie 450 metrów od plaży, w popularnej nadmorskiej miejscowości. Obiekt posiada stałą bazę klientów, funkcjonuje sezonowo ...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

4 500 000 PLN (10 691 zł/m2)

1
-
420.9 m2
2021
15467131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19204798 15467131 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!KOMFORTOWY APARTAMENT CAŁOROCZNY, TUŻ PRZY PLAŻY, MIEJSCE GARAŻOWESprzedam apartament o pow. użytkowej ok 40m2. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym, komfortowym apartamentowcu z 2020r z windą zjeżdżającą do poziomu garaż...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 200 000 PLN (29 268 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15708073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24334645 15708073 KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ!APARTAMENT WAKACYJNY NA ZAMKNIIĘTYM OSIEDLU Z MIEJSCEM PARKINGOWYM, TARASEM. KLIMATYZACJĄ Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowy, kompletnie wyposażony i umeblowany apartament z tarasem i miejscem parkingowym w popularnej, nadmors...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

630 000 PLN (23 204 zł/m2)

2
1
27.15 m2
2020
15883304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674855 15883304 OFERTA SPRZEDAŻY WILLI NAD MORZEM – NIECHORZENa sprzedaż wyjątkowa willa apartamentowa położona w nadmorskiej miejscowości Niechorze, idealna jako gotowy biznes inwestycyjny w branży turystycznej.Podstawowe informacje:Powierzchnia użytkowa: 334,96 m²...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

3 900 000 PLN (11 643 zł/m2)

11
6
334.96 m2
2008
15883179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673605 15883179 DOCHODOWA BUTIKOWA WILLA NAD MORZEM W NIECHORZUNa sprzedaż wyjątkowa, dobrze prosperująca willa o powierzchni użytkowej 363m2 + poddasze położona w malowniczej nadmorskiej miejscowości Niechorze , znajdująca się jedynie 250 m od morza , w bezpośredni...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

4 500 000 PLN (12 397 zł/m2)

11
6
363 m2
2008
15394321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17570715 15394321 Przedmiotem sprzedaży jest całoroczny pensjonat usługowo - wypoczynkowy położony atrakcyjniej nadmorskiej miejscowości Niechorze .Pensjonat jest doskonale zlokalizowany na pograniczu Niechorza Pogorzelicy w pierwszej lini zabudowy przy zejściu na...

Niechorze (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

4 081 000 PLN (8 872 zł/m2)

12
-
460 m2
2011