• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Pogorzelica

Znalezionych ofert: 14

15692358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24041722 15692358 Działka budowlana położona w Pogorzelicy 1800 m od piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 844 m kw objęta planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia zabudowy do 40% pow. terenu. Działka w kształci...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

245 000 PLN

-
-
844 m2
-
15885118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27717746 15885118 Apartament inwestycyjny nad morzem Pogorzelica taras 15 m² gotowy biznes rezerwacje na cały sezonNa sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny Perła w prestiżowej inwestycji Blue Baltic w Pogorzelicy z aktywnymi rezerwacjami na cały sez...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

670 000 PLN (14 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15710017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24368308 15710017 POGORZELICA – 5586 m² BIZNESU MIĘDZY MORZEM A LASAMI!36 apartamentów, basen, wellness, gastronomia? Możesz mieć to wszystko na jednej działce!OFERTA SKIEROWANA DO INWESTORÓW Z KONKRETNYM KAPITAŁEM.!DRUGA LINIA ZABUDOWY OD MORZA!SĄSIEDZTWO RENOMOWANEG...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

5 500 000 PLN

-
-
5586 m2
-
15885116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27717744 15885116 Apartament inwestycyjny nad morzem Pogorzelica gotowy biznes rezerwacje na cały sezonNa sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny Mewa w prestiżowej inwestycji Blue Baltic w Pogorzelicy z aktywnymi rezerwacjami na cały sezon najmu.Cena:...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

645 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15708220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24337589 15708220 Dwupoziomowy apartament (2 piętro) nad morzem przy samym lesie z przestronnym balkonem o powierzchni 9 m2 oraz basenem zewnętrznym (podgrzewana woda). W pobliżu Nadmorska Kolej Wąskotorowa. Idealny zarówno do zamieszkania na stałe, jak i apartament w...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

549 000 PLN (13 492 zł/m2)

2
1
40.69 m2
2012
15887666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27790021 15887666 Na sprzedaż elegancki, gotowy do zamieszkania apartament położony w nadmorskiej miejscowości Pogorzelica przy ul. Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym i zadbanym osiedlu, zaledwie kilka minut spacerem od morza oraz szerokiej, pi...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

689 000 PLN (15 090 zł/m2)

2
1
45.66 m2
2016
15884383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700168 15884383 APARTAMENT INWESTYCYJNY NAD MORZEM POGORZELICA OGRÓDEK 40 m² GOTOWY BIZNESNa sprzedaż w pełni wyposażony, całoroczny apartament inwestycyjny KLIF położony w nowoczesnym kompleksie Blue Baltic w Pogorzelicy. Cena: 695 000 PLN + 23% VAT Gotowa inwes...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

695 000 PLN (15 444 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15884385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700169 15884385 APARTAMENT INWESTYCYJNY NAD MORZEM POGORZELICA GOTOWY BIZNES 45 m² + TARAS 15 m²Na sprzedaż w pełni wyposażony, całoroczny apartament inwestycyjny BRYZA położony w prestiżowym kompleksie Blue Baltic w Pogorzelicy. Cena: 670 000 PLN + 23% VAT Gotow...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

670 000 PLN (14 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15800203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26208409 15800203 Zamieszkaj lub zainwestuj w luksusowe apartamenty w Pogorzelicy, położone w otoczeniu sosnowych lasów, zaledwie 1km od szerokiej, bałtyckiej plaży. Inwestycja obejmuje 74 nowoczesne apartamenty, w tym 9 ekskluzywnych apartamentów Premium z przestronn...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

425 571 PLN (12 900 zł/m2)

2
1
32.99 m2
2026
15866948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27332547 15866948 Na sprzedaż dwupoziomowy klimatyzowany apartament wakacyjny położony w sercu sosnowego lasu.To idealne połączenie prywatnej bazy wypoczynkowej z dochodową inwestycją.Apartament w tej lokalizacji to gotowy model biznesowy. Wysokie obłożenie: Bliskość ...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

495 000 PLN (14 781 zł/m2)

2
-
33.49 m2
2012
15622157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartamenty w nadmorskiej miejscowości! 22640288 15622157 Apartamenty w Nadmorskiej Miejscowości Pogorzelica!Zapraszamy do Pogorzelicy - urokliwej miejscowości w gminie Rewal, apartamenty położone zaledwie 1000 m od piaszczystej plaży i otoczonej malowniczym sosnowym lasem. To idealne miejsce dla osób szuka...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

478 355 PLN (14 949 zł/m2)

2
1
32 m2
2025
15556431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21140922 15556431 Własność. Działka o powierzchni 842 m kw. położona w Pogorzelicy 1700 m od plaży.Nieruchomość ogrodzona. Prąd, woda i szambo bezpośrednio w działce. Działka w kształcie kwadratu o boku 29 m położona w spokojnej okolicy, na nowopowstającym osiedlu. Wo...

Pogorzelica (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

336 800 PLN

-
-
842 m2
-