• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Police

Znalezionych ofert: 72

15889732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27860468 15889732 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerTo przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 1979 roku. Nieruchomość składa się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Do mieszkania przynależy balkon oraz pi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

600 000 PLN (8 219 zł/m2)

4
-
73 m2
1979
15882989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673440 15882989 Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim – PoliceNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30m², położone na 2. piętrze nowo wybudowanego budynku w Policach.Lokal składa się z:• salonu z aneksem kuchennym - 21.77 m²• osobnej sypialni ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

286 405 PLN (8 350 zł/m2)

2
1
34.3 m2
2025
15883311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27674861 15883311 Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy, obecnie i zarazem od wielu lat funkcjonujący jako lokal gastronomiczny. W oferowanym lokalu prowadzona jest restauracja.Położenie lokalu przy jednej z głównych ulic Polic gwarantuje dużą rozpoznawalność oraz duż...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

995 000 PLN (2 571 zł/m2)

5
-
386.97 m2
-
15883263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674814 15883263 Oferujemy do sprzedania słoneczne, mieszkanie na drugim piętrze, niskiego budynku czteropiętrowego, przy ulicy Wyszyńskiego 2004 roku w Policach.Nieruchomość usytuowana w centrum Polic na przeciwko galerii Hosso.Na powierzchnię 36,70m2 składają się:-...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

335 000 PLN (9 128 zł/m2)

2
-
36.7 m2
2004
15885721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27739787 15885721 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w idealnym stanie – dostępne od ręki!Oferujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość przeszła generalny remont i została wykończona z db...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

510 000 PLN (9 623 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
15888843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830433 15888843 Dobra okazja!!!Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam ŚWIETNA.Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny jednorodzinny i stary budynek mieszkalny przeznaczony w swoi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

750 000 PLN (3 676 zł/m2)

6
2
204 m2
2010
15883605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675324 15883605 Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie, 59,77 m²Cena: 469 000 zł (do negocjacji)Piętro: 44 (ostatnie)Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystąOpis nieruchomościPrzestronne i ustawne mieszkanie położone w niskim, zadbanym bloku ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

469 000 PLN (7 847 zł/m2)

3
-
59.77 m2
1980
15793737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26045295 15793737 Dom w zabudowie bliźniaczej położony na spokojnym zielonym osiedlu.Na powierzchnię domu składają się:PRZYZIEMIE: garaż 1 stanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze (pralnia), kotłownia, PARTER: wiatrołap, przedpokój, bardzo przestronny salon (30 m2), d...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 250 000 PLN (9 615 zł/m2)

4
2
130 m2
1976
15885923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27743831 15885923 Na sprzedaż: 3 pokoje klimatyzacja balkon z markizą bez wkładu gotowe do zamieszkaniaKomfortowe mieszkanie o powierzchni 61,82m², położone w Policach na 2 piętrze bloku 4 piętrowego.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, funkcjonalne mie...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

515 000 PLN (8 327 zł/m2)

3
1
61.85 m2
1983
15886467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27758095 15886467 Duży potencjał inwestycyjnyNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,89 m2 zlokalizowane w Policach, w niskim budynku (6 mieszkań)Nieruchomość położona na 2 piętrze stanowi doskonałą propozycję zarówno dla klientów indywidualnych jak i inwe...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

359 000 PLN (5 896 zł/m2)

3
1
60.89 m2
1990
15821879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26638213 15821879 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną na terenie Zakładów Chemicznych Police – w pełni funkcjonalny kompleks hal produkcyjnych, magazynowych i biurowych z rozbudowanym zapleczem technicznym i socjalnym. Parametry nieruchomości ...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

2 000 000 PLN (307 zł/m2)

1
-
6521 m2
-
15794629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26076147 15794629 Mamy do zaoferowania mieszkanie w centrum Polic o powierzchni 91,89m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym (32,18m2)- sypialnia (10,22m2)- sypialnia (12,36m2)- sypialnia (14,10m2)- łazienka 7m2- toaleta 2m2- przedpokójDuże i przestronn...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

640 000 PLN (6 965 zł/m2)

4
1
91.89 m2
2013