• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Sławno

Znalezionych ofert: 13

15886440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27757917 15886440 Na sprzedaż działka budowlana w centrum miasta Sławno, ul. Mickiewicza, 179.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławno. Działka o numerze ewidencyjnym 14066 o powierzchni 3004 m2, wydzielona z działki o numerze ewi...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

179 000 PLN

-
-
3004 m2
-
15843699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26944131 15843699 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, Sławno, ul. Tuwima, 868.000, - PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m2, posadowiony na działce o numerze ewidenc...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

868 000 PLN (6 430 zł/m2)

8
1
135 m2
1992
15886441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27757918 15886441 Na sprzedaż działka budowlana w centrum miasta Sławno, ul. Mickiewicza, 199.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławno. Działka o numerze ewidencyjnym 14065 o powierzchni 3000 m2, wydzielona z działki o numerze e...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

199 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15891233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893175 15891233 Na sprzedaż działka budowlana w centrum miasta Sławno, ul. Mickiewicza, 239.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławno. Działka o numerze ewidencyjnym 14062 o powierzchni 3005 m2 wydzielona z działki o numerze ewid...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

239 000 PLN

-
-
3005 m2
-
15887189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27779260 15887189 Na sprzedaż działka budowlana w centrum miasta Sławno, ul. Mickiewicza, 199.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławno. Działka numerze ewidencyjnym 14064 o powierzchni 4192 m2 wydzielona z działki o numerze ewid...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

199 000 PLN

-
-
4192 m2
-
15891231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27893173 15891231 Na sprzedaż działka rekreacyjna w centrum miasta Sławno, ul. Mickiewicza, 79.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławno. Działka o numerze ewidencyjnym 14067 o powierzchni 4091 m2 wydzielona z działki o numerze e...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

79 000 PLN

-
-
4091 m2
-
15887192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27779259 15887192 Na sprzedaż działka budowlana w centrum miasta Sławno, ul. Mickiewicza, 239.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławno. Działka o numerze ewidencyjnym 14063 o powierzchni 3006 m2 wydzielona z działki o numerze ew...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

239 000 PLN

-
-
3006 m2
-
15886331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27753763 15886331 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBobrowiczki - dom jednorodzinny w stanie deweloperskim polozony w bliskiej odleglosci trasy ekspresowej S6 , dzieki czemu dojazd do wiekszych miast SlupskKoszalin , to tylko kilkanascie minut , Slawno kilk...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

600 000 PLN (3 750 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15800971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa Kamienica w Sercu Sławna -Odrestaurowana 26224231 15800971 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży całej kamienicy położonej w samym centrum Sławna, z widokiem na jedn...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

4 450 000 PLN (5 933 zł/m2)

12
2
750 m2
1920
15860504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182932 15860504 Gotowe do zamieszkania 2 pokoje Parter Świetna lokalizacja – SławnoSzukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie ...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

235 000 PLN (6 839 zł/m2)

2
-
34.36 m2
1965
15848122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26933458 15848122 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 105 m² w świetnej lokalizacji - Sławno, al. Wojska Polskiego. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 105 m², położone w Sławnie przy Alei Wojs...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

599 000 PLN (5 705 zł/m2)

4
-
105 m2
-
15496557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19858714 15496557 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, Sławno, ul. Tuwima, 868.000, - PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m2, posadowiony na działce o numerze ewidenc...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

868 000 PLN (6 430 zł/m2)

8
1
135 m2
1992