• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Sarbinowo

Znalezionych ofert: 39

13910864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 31136 13910864 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość pełniąca funkcję pensjonatu, położona na działce o pow. 2900 m2, zaledwie 400 m od plaży, a zarazem w bliskiej odległości od centrum.Kompleks składa się z dwóch budynków o powierzchni 900 m2 i 200 m2. W skład któryc...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

4 200 000 PLN (3 818 zł/m2)

12
5
1100 m2
2009
14338772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31195 14338772 Na sprzedaż działka budowlana w Sarbinowie przy ul. Tropikalnej o pow. 1000 m2. Nieruchomość gruntowa widnieje w planie zagospodarowania przestrzennego jako działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo- usługową. Działka leży 1,5 km do morza w lini...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

260 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15715171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24484111 15715171 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż wyjątkowy apartament o pow. 47,53 m2, położony w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo idealna inwestycja z gwarantowanym dochodem! Lokal składa się z trzech komfortowych pokoi, urządzonych w nowoczesnym stylu, i znajduje...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

739 000 PLN (15 723 zł/m2)

3
1
47 m2
2020
15761107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371866 15761107 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

295 317 PLN (9 900 zł/m2)

2
1
29.83 m2
2025
15761093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25371867 15761093 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

426 987 PLN (9 900 zł/m2)

3
1
43.13 m2
2025
15761102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25371871 15761102 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

514 375 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
41.15 m2
2025
15761099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371869 15761099 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

369 960 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
30.83 m2
2025
15761101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371863 15761101 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

366 877 PLN (11 900 zł/m2)

2
1
30.83 m2
2025
15761110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371875 15761110 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

385 375 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
30.83 m2
2025
15761106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371873 15761106 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

374 375 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
29.95 m2
2025
15761096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371870 15761096 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

337 896 PLN (10 960 zł/m2)

2
1
30.83 m2
2025
15761103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25371864 15761103 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaPrzedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów zlokalizowany zaledwie 400 metrów od zejścia na plażę.Na sprze...

Sarbinowo (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

366 877 PLN (11 900 zł/m2)

2
1
30.83 m2
2025