• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Skalin

Znalezionych ofert: 2

15883570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675261 15883570 NOWOCZESNY DOM POD KLUCZ PRZY JEZIORZE MIEDWIE – SKALINSzukasz gotowego domu, do którego możesz wprowadzić się od zaraz? Marzysz o porannej kawie w sąsiedztwie lasu i spacerach nad jeziorem Miedwie? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż nowoczesny do...

Skalin (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

750 000 PLN (8 721 zł/m2)

4
-
86 m2
2023
12858303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 1168540 12858303 Własność. Nieruchomość o powierzchni 1,4031 ha składająca się z trzech geodezyjnych działek położona na skraju miejscowości Skalin w odległości 100 metrów od zabudowań i 2 km od plaży w miejscowości Wierzchląd. Aktualnie brak miejscowego planu zagosp...

Skalin (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

400 000 PLN

-
-
14031 m2
-