• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Stepnica

Znalezionych ofert: 15

15718731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24556252 15718731 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe z balkonem o pow.67,9m2 w miejscowości Stepnica,40 min jazdy od Szczecina i 25 min od Goleniowa.Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze ,bloku trzypiętrowego,na Osiedlu Akacjowym.Na dzień dzisiejszy zo...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

408 000 PLN (6 009 zł/m2)

3
1
67.9 m2
1997
15761982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25396118 15761982 Szukasz komfortowego, bezczynszowego mieszkania w spokojnej miejscowości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: Stepnica, ul. Portowa Zaledwie kilka minut spacerem do plaży i Zalewu Szczecińskiego – idealne miejsce dla osób ceniących naturę...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

399 000 PLN (4 195 zł/m2)

4
2
95.11 m2
1930
15885398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27728694 15885398 Polecam Państwu zakup idealnego dwupoziomowego, trzypokojowego mieszkania w Stepnicy. Mieszkanie przestronne, suche, ciepłe, cały czas nasłonecznione (wschód- zachód) -o wyjątkowej wygodzie. Mieszkanie z obszernym balkonem i dużej piwnicy. Główna fun...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

500 000 PLN (5 642 zł/m2)

4
-
88.62 m2
1982
15599788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22178395 15599788 Dom wolnostojący 6 pokojowy o powierzchni całkowitej 250m2 i użytkowej 143m2 na działce 620m2 w spokojnej ulicy w miejscowości nad Zalewem Szczecińskim Stepnica. Budynek powstawał w technologii murowanej z suporeksu w okolicach 2008r, ściany izolowan...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

980 000 PLN (3 920 zł/m2)

6
3
250 m2
2008
15759300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25336778 15759300 Na sprzedaż dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 na działce 547m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r. W skład domu wchodzą: Parterprzyziemie łą...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

2 890 000 PLN (15 622 zł/m2)

10
5
185 m2
2000
15602757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22242567 15602757 Wyłącznie w naszym biurze! Segment na sprzedaż w standardzie wykończonym pod klucz (wydanie wykończony czerwiec 2026) cena 850 tys. pln.Aktualny jest ostatni segment skrajny.Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem i garażem, ro...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

850 000 PLN (6 296 zł/m2)

4
-
135 m2
2025
15883492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27675155 15883492 Na sprzedaż! Dom gotowy - drewniany o powierzchni 35 m2 zlokalizowany w Stepnicy na osiedlu domów jednorodzinnych.Dom nadaje się do zamieszkania całorocznego lub letniskowego. Na dom składają się: * sypialnia, * salon z aneksem kuchennym i wyjściem n...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

250 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
1
35 m2
2021
14295166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 108427 14295166 Działka budowlana zlokalizowana w Stepnicy, wydane warunki zabudowy (jednorodzinny, wolnostojący, zabudowa do 20% działki). Media woda, prąd,kanalizacja w drodze wewntrznej przy działce. Działka położona w niezwykle cichej i zielonej okolicy, zaledwi...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

119 665 PLN

-
-
1841 m2
-
14295148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 108428 14295148 Działka budowlana zlokalizowana w Stepnicy, wydane warunki zabudowy (jednorodzinny, wolnostojący, zabudowa do 20% działki). Media woda, prąd,kanalizacja w drodze wewntrznej przy działce. Działka położona w niezwykle cichej i zielonej okolicy, zaledwi...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

193 375 PLN

-
-
2975 m2
-
15712654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24425032 15712654 Na sprzedaż zorganizowane przedsiębiorstwo posiadające działki częściowo własnościowe, częściowo w użytkowaniu wieczystym. Na jednej z działek hala - hangar o konstrukcji stalowej obudowana blachą cynkową, trapezową, niepodpiwniczona, posadzka cement...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

1 800 000 PLN (2 628 zł/m2)

1
-
685 m2
1975
15342193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16289453 15342193 Działka budowlana 1200 m² Stepnica ul. Polna nad Zalewem Szczecińskim działka z mediami Szczecin okoliceNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Stepnica, położona przy ul. Polnej, w spokojnej okolicy w pobliżu Zalew Szczeciński. To...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

132 000 PLN

-
-
1200 m2
-
14101866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 103442 14101866 Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną ok. 4 km od Stepnicy.Działka o pow. 4250 m2 położona jest w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną.Działka położona jest przy lesie co dodatkowo ...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

338 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
4225 m2
-