• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Bukowo

Znalezionych ofert: 27

15887164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27778311 15887164 Na sprzedaż działka budowlana, zlokalizowana w urokliwym zakątku północnej części Szczecina, przy ulicy Rzeźbiarskiej, o powierzchni 735 m² (długość 38m² x szerokość 21m²).Działka usytuowana na terenie spokojnego osiedla mieszkalnego. Dookoła zabudo...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

648 000 PLN

-
-
735 m2
-
15888605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27818437 15888605 Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2.W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe z dwoma oddzielnymi kuchniami i łazienkami. Świetna lokalizacja blisko k...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 000 PLN (7 524 zł/m2)

6
2
159.5 m2
2004
15600980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22207503 15600980 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m, z aktualnym pozwoleniem na przebudowę na budynek usługowo-mieszkalny.Działka o powi...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (2 498 zł/m2)

2
-
600 m2
1930
15785817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25894519 15785817 Oferujemy do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na drugim piętrze budynku dwupiętrowego oddanego do użytku w 2024 roku przy ul. Kimnesa w szczecinie (okolice Vendo Park) z widokiem na rzekę. Budynek ogrodzony.Na powierzchnię 36,68m2 składa się pokój z ...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (10 878 zł/m2)

1
1
36.68 m2
2024
15885203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27719692 15885203 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący z pięknym tarasem i dodatkowym mieszkaniem w przyziemiu położony w dzielnicy Bukowo. Znakomita lokalizacja: spokojna i zielona okolica z dobrym dojazdem do centrum Szczecina i do Polic. W p...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (4 997 zł/m2)

5
3
300 m2
1935
15893486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27912277 15893486 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 2010.) przy ul. Cztery Pory Roku w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz kl...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 794 zł/m2)

3
1
63 m2
2010
15891338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894902 15891338 Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Grzymińskiej. Na powierzchnię 43m2 składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Standard mieszkania dobr...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (9 767 zł/m2)

3
-
43 m2
1999
15883702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675421 15883702 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy o powierzchni 42,5 m², położone na parterze niskiego budynku z cegły z 2005 roku (budynek po odświeżeniu elewacji). To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję.Mieszkanie je...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2005
15883239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674790 15883239 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m², położone na parterze, dwupiętrowego budynku z 2008 roku w spokojnej części dzielnicy Bukowo. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon z balkonem typu francuskiego oddzielna, jasna kuch...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (11 111 zł/m2)

3
-
67.5 m2
2008
15627407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22782964 15627407 Oferuję Państwu na sprzedaż bardzo funkcjonalny szeregowiec w dzielnicy Bukowo z dużym ogródkiem i 3 miejscami postojowymi na kameralnym, zamykanym osiedlu. Jest o powierzchni 123 m2 i składa się z korytarza, dużej kuchni, wc, salonu z możiwościa po...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

998 000 PLN (8 114 zł/m2)

5
2
123 m2
2019
15736258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24868904 15736258 Oferujemy do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze budynku z roku 2005 przy ul. Polickiej w Szczecinie.Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 46,2, całkowitej około 70m2.Pierwszy poziom stanowi salon z dyskretnie wydzielonym aneksem kuch...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (10 368 zł/m2)

3
1
46.2 m2
2005
15869937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27411907 15869937 !UWAGA! NOWA CENA !obniżka o 81 000 zł !Na sprzedaż 3.pokojowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,4 m², zlokalizowane na 1. piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku z 2010 r. w północnej części Szczecina, w cichej dzielnicy Bukowo. ...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 159 zł/m2)

3
1
65.4 m2
2010