• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 284

15818047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27671096 15818047 Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie do remontu w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji miejskiej.Lokal o funkcjonalnym układzie wnętrz. Idealny także na b...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (6 249 zł/m2)

4
-
110.41 m2
1930
15883472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675114 15883472 Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie w bardzo dobrej i pożądanej lokalizacji, nieopodal Jasne Błonia oraz al. Jana Pawła II. W jego pobliżu znajdują się liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko jest do komunikacji miejskiej. Lokal znajduje się n...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 000 PLN (8 753 zł/m2)

3
1
70.72 m2
1930
15887860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27796837 15887860 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w samym Centrum Szczecina - przy PL Rodła. Mieszkanie posiada 55,40m2 i znajduje się na 2 (wysokim) piętrze z 11 w wieżowcu z lat 70. W budynku dwie nowoczesne windy plus budynek jest ocieplony. Piętro je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (7 924 zł/m2)

3
1
55.4 m2
1970
15350495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 16542962 15350495 Na sprzedaż mieszkanie na ul. Krzywoustego w Szczecinie. Topowa lokalizacja pod wynajem - blisko Placu Kościuszki skąd są świetne połączenia komunikacyjne z całym miastem. Idealna inwestycja pod wynajem ze względu na lokalizację i fakt, że mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

558 600 PLN (5 781 zł/m2)

7
1
96.62 m2
1930
15350496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 16542960 15350496 Na sprzedaż mieszkanie na ul. Krzywoustego w Szczecinie. Topowa lokalizacja pod wynajem - blisko Placu Kościuszki skąd są świetne połączenia komunikacyjne z całym miastem. Idealna inwestycja pod wynajem ze względu na lokalizację i fakt, że mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

558 600 PLN (5 781 zł/m2)

7
1
96.62 m2
1930
15887842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795675 15887842 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w samym Centrum Szczecina - przy PL Rodła. Mieszkanie posiada 55,40m2 i znajduje się na 2 (wysokim) piętrze z 11 w wieżowcu z lat 70. W budynku dwie nowoczesne windy plus budynek jest ocieplony. Piętro je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

439 000 PLN (7 924 zł/m2)

3
1
55.4 m2
1970
15777029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25727622 15777029 Nowa niższa cena!!!Loftowe mieszkanie w centrum SzczecinaNa sprzedaż wyjątkowe, loftowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone na 3. piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku przy ul. Józefa Piłsudskiego w Szczecinie (prawa strona Odry). To pro...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
53.5 m2
1955
15815480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26626828 15815480 Wyjątkowe, designerskie mieszkanie przy al. Jana Pawła II – 166,61 m² 5 pokoi balkon po generalnym remoncieNa sprzedaż przestronne, stylowe mieszkanie położone na 2. piętrze eleganckiej kamienicy z końca XIX wieku, zlokalizowanej przy jednej z naj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN (15 005 zł/m2)

5
2
166.61 m2
1895
15731863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796882 15731863 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1975
14640037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2934661 14640037 Lokal w ścisłym centrum, parter, wejście z poziomu 0, duże witryny. Powierzchnia lokalu wynosi 200m2. Obecny układ-sala sprzedaży która zajmuje ok. połowę lokalu i biura z tyłu lokalu, natomiast jest możliwość dowolnej aranżacji, również jest opcja p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

1
-
200 m2
1975
15882970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673420 15882970 Nowe 2 pokoje w centrum Szczecina 35 m² jasne wnętrze centrumNa sprzedaż świeżo wykończone, jasne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m², położone w zadbanej kamienicy przy ul. Jana Pawła II w Szczecinie.To propozycja dla osób, któ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1930
15731887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24796931 15731887 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900