• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Drzetowo-Grabowo

Znalezionych ofert: 27

15882793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673373 15882793 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,08 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 50.) przy ul. Willowej w Szczecinie. To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz klasyczny, wygodny uk...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 790 zł/m2)

2
1
51.08 m2
1958
15894711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948439 15894711 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3. piętrze klasycznej, kamienicy. To idealna propozycja dla par, rodzin lub jako zyskowna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie łączy w sobie niepowtarzalny klimat kamienic...

570 000 PLN (8 062 zł/m2)

3
1
70.7 m2
1935
15853338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27047820 15853338 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat siedemdziesiątych XX wieku. W pobliżu znajdziemy typową osiedlową infrastr...

309 000 PLN (9 987 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979
15883437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675150 15883437 Inwestycyjne poddasze 74,27 m² Drzetowo, ul. Księcia Ziemowita. Na sprzedaż udział w prawie własności nieruchomości obejmujący lokal o powierzchni 74,27 m², położony w dzielnicy Drzetowo, przy ul. Księcia Ziemowita. Nieruchomość usytuowana jest na 4...

296 000 PLN (3 985 zł/m2)

3
1
74.27 m2
1960
15781518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25829914 15781518 --- NOWE PIĘKNE MIESZKANIE, W KOTÓRYM JESZCZE NIKT NIE MIESZKAŁ ---Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z...

772 236 PLN (13 142 zł/m2)

3
1
58.76 m2
2024
15772444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25610485 15772444 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

619 370 PLN (13 432 zł/m2)

3
1
46.11 m2
2024
15768557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25547090 15768557 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

682 750 PLN (13 905 zł/m2)

2
1
49.1 m2
2024
15890149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873340 15890149 Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy samym Parku Żeromskiego i kilka kroków od Wałów Chrobrego. Najważniejsz...

595 000 PLN (8 785 zł/m2)

2
1
67.73 m2
1957
15486581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19637687 15486581 TYLKO U NAS!Na sprzedaż ekskluzywny penthouse w inwestycji Bulvary Odrzańskie.Powierzchnia: - 63 m²Lokalizacja: - Prestiżowa inwestycja Bulvary Odrzańskie, Szczecin Położenie: - Ostatnia kondygnacja (6. piętro) nowoczesnego budynku z windą i monitori...

780 000 PLN (12 381 zł/m2)

3
2
63 m2
2023
14447462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2756400 14447462 Oferta sprzedaży bardzo ładnego lokalu użytkowego o powierzchni 20,20m2 (plus antresola) położonego na parterze kamienicy znajdującej się przy ulicy Parkowej (bardzo blisko ulicy Emilii Plater). Nieruchomość znajduje się w tzw. dzielnicy Drzetowo-Gra...

299 000 PLN (14 802 zł/m2)

3
-
20.2 m2
1930
15719274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564605 15719274 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w odnowionej kamienicy (4-piętrowej), zlokalizowane w centrum miasta, je...

795 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
101.62 m2
1930
15719279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564622 15719279 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 101,62 m² – centrum miasta, cicha i spokojna okolica Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 101,62 m², położone na 3. piętrze w odnowionej kamienicy (4-piętrowej), zlokalizowane w centrum miasta, je...

795 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
101.62 m2
1930