• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Jezierzyce

Znalezionych ofert: 3

15887122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27777273 15887122 Wyjątkowy dom przy Puszczy Bukowej Jezierzyce, Szczecin 6 pokoi duża działka 2112 m² staw i natura za oknem. Na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Szczecina – Jezi...

Szczecin (Jezierzyce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 000 PLN (6 931 zł/m2)

6
2
252.5 m2
2000
15757431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25301956 15757431 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Szczecińskiej dzielnicy - Jezierzyce. Działka ma 33.683m2 i położona jest w otulinie Puszczy Bukowej, dookoła jest bardzo dużo zieleni, stawy oraz miejsca do rekreacji. Wymiary podane na zdjęci...

Szczecin (Jezierzyce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (15 zł/m2)

-
-
33683 m2
-
15562594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21380025 15562594 Do sprzedaży niezabudowana nieruchomość gruntowa, składająca się z dwóch działek o pow. łącznej 4258 m2 (2258 + 2000), zlokalizowana przy głównej ulicy w Jezierzycach, pomiędzy istniejącymi domami jednorodzinnymi.Dla terenu nie ma aktualnego planu mi...

Szczecin (Jezierzyce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

640 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
4258 m2
-