• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 74

15482905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19553177 15482905 TYLKO U NAS !!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ !!!Mieszkanie położone w dzielnicy Niebuszewo, idealne dla osób ceniących spokojne otoczenie oraz szybki dojazd do centrum miasta. Idealne dla rodziny z dziećmi lub inwestycję.Lokal...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (10 401 zł/m2)

3
-
69.13 m2
1980
15835904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26705814 15835904 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie – ul. Naruszewicza przy pętli komunikacyjnej Kołłątaja, tuż obok Skweru im. płk. Kuklińskiego. Najważniejsze atu...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (7 791 zł/m2)

3
-
57.63 m2
1940
15883275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674825 15883275 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,63 m², położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie – ul. Naruszewicza przy pętli komunikacyjnej Kołłątaja, tuż obok Skweru im. płk. Kuklińskiego. Najważniejsze atu...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (7 791 zł/m2)

3
-
57.63 m2
1940
15883291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674842 15883291 KOMPLEKSOWO WYREMONTOWANE 3 POKOJE – GOTOWE DO ZAMIESZKANIA 62,8 m² 3 piętro piwnica 15 m² 627 000 złNa sprzedaż w pełni wyremontowane, dopracowane w każdym detalu mieszkanie 3-pokojowe, które przeszło generalny remont od A do Z. To już nie jest l...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

627 000 PLN (9 984 zł/m2)

3
1
62.8 m2
1934
15883941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27686681 15883941 Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy.Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na podłogach panele, ściany malowane. Łazienka z oknem. Kuchnia z ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (9 306 zł/m2)

2
1
41.37 m2
1900
15775913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25689894 15775913 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,16 m², znajdujące się na parterze kamienicy w oficynie - cisza i spokój. Uwaga: pierwsze zdjęcie w ogłoszeniu to atrakcyjna propozycja wizualizacji, prezentująca potencjał i możliwy efekt końcowy.UKŁ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

285 000 PLN (7 097 zł/m2)

2
-
40.16 m2
1960
15883265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674816 15883265 Do sprzedaży mieszkanie 2 - pokojowe, rozkładowe, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego, ocieplonego budynku, w cichej, zielonej uliczce Niebuszewa. Przed budynkiem i wzdłuż całej uliczki ogólnodostępne, bezpłatne miejsca do parkowania oraz spor...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (7 926 zł/m2)

2
1
44.03 m2
1935
15882951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673382 15882951 Na sprzedaż własnościowe,komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze bloku z windą - stan idealny!Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy ulicy Niemcewicza w Szczecinie.Doskonały dost...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 900 PLN (11 422 zł/m2)

3
1
47.27 m2
1976
15801808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26251481 15801808 Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina.KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części miasta (Niebuszewo - Bolinko). Nieruchomość znajduje się w wieżowcu, w otoczeniu zieleni, a jednocz...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (9 362 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15771233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25573560 15771233 Przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m² położone na 2 piętrze. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających wygodnej lokalizacji blisko centrum. Układ mieszkania:- salon od strony p...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

424 000 PLN (7 050 zł/m2)

3
1
60.14 m2
1938
15886943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771873 15886943 Mieszkanie w niskim budynku 4-piętrowym z 2006 roku, wyposażonym w wygodną windę.Lokalizacja: Osiedle Książąt Pomorskich - blisko do centrum, do przystanków komunikacji miejskiej, sklepów, ścieżek spacerowych i rowerowych. Położenie bardzo dobre dla ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

880 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
68.32 m2
2006
15888959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27834862 15888959 Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 37mkw, położone na drugim piętrze w kameralnej kamienicy na granicy Drzetowa i Niebuszewa tuż przy Stawie Brodowskim. To doskonała propozycja dla singla lub pary. Możliwa zami...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

350 000 PLN (9 459 zł/m2)

2
1
37 m2
1920