• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 1 346

15271990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14356925 15271990 Do sprzedania dom zlokalizowany na Warszewie. Powierzchnia domu około 140 m2. składa się na nią: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 7 pokoi, 2 łazienki i osobna toaleta. Dom położony na działce 688 m2.PARTER:- przestronny salon z częścią wypoczynk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (9 938 zł/m2)

7
2
160 m2
2004
15228874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13306340 15228874 Na sprzedaż lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych ) zlokalizowany przy bardzo ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia to 42,1 m2, w tym sala sprzedaży, pomieszczenie biurowemagazyn oraz toalet...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

460 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
-
42 m2
1996
15037642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7686828 15037642 !!!Do ceny sprzedaży NIE będzie doliczony VAT!!!Na sprzedaż lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi czy gabinety medyczne. Oferowana powierzchnia to 67,8 m2.Na podłodze terakota, ściany malowane, sufity podwieszane z zamont...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

813 600 PLN (12 000 zł/m2)

3
-
67.8 m2
1985
15738153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25062619 15738153 !! Zobacz tę nieruchomość nie wychodząc z domu !!!! Wirtualna wizyta 360 stopni: https:evryplace.compawtigq !!Na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze zadbanej kamienicy zlokalizowanej w Centrum Szczecina (ul. Łokietka - ró...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (6 389 zł/m2)

4
1
108 m2
1938
15063679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8631770 15063679 UWAGA ! Do ceny nie będzie doliczony VAT!Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkami: biurowo-handlowym i oraz halę przystosowaną do prowadzenia warsztatu i funkcji magazynowej - o powierzchni zabudowy 510m2 położona na działce o powierzchni ok. 3...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 250 000 PLN (3 731 zł/m2)

10
-
603 m2
2000
15037639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7686826 15037639 !!!Do ceny sprzedaży NIE będzie doliczony VAT!!!Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. . Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronom...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

996 000 PLN (12 000 zł/m2)

3
-
83 m2
1985
15624920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22710228 15624920 !! Zobacz ofertę nie wychodząc z domu - Wirtualny spacer 360 stopni!Link do spaceru: https:evryplace.comembedwkbiyp Na sprzedaż komfortowy lokal usługowy zlokalizowany w centrum Szczecina, przy jednej z głównych ulic – blisko Placu Grunwaldzkiego, n...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (9 175 zł/m2)

1
-
97 m2
1900
15600233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22191460 15600233 Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia lokalu to 83 m2.Lokal obecnie jest przystosowany jest do prowadzenia działalności gastronom...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 000 PLN (12 048 zł/m2)

5
-
83 m2
1985
15883077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673651 15883077 Lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w niskim budynku wielorodzinnym, zlokalizowany w centrum Szczecina. Nieruchomość stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, z możliwością nabycia przez obywateli spoza Unii Europejskiej oraz Europejskie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (10 155 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1978
15446095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18747171 15446095 Okazja !!!!NOWA NIŻSZA CENA 233 złmkw Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona na północy Szczecina w dzielnica Skolwin przy ulicy Karpackiej. To atrakcyjna oferta dla osób poszukujących swojego miejsc...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

365 000 PLN

-
-
1566 m2
-
15722440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24618743 15722440 Na sprzedaż mieszkanie 72m2, Szczecin ul. Raginisa. Cena łączna 1100000zl. z miejscem postojowym w cenie 100 tys zakup obowiazkowy.• Czynsz do administracji: ok. 900 zł• Powierzchnia: 72 m²• Liczba pokoi: 3• Rodzaj zabudowy: apartamentowiec• Piętro: ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
-
72 m2
2018
15584413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21861006 15584413 Na sprzedaż wynajęta kawalerka o powierzchni 23.34m2 w Centrum Szczecina. Nowocześnie urządzone, starannie wykończone mieszkanie z aneksem kuchennym, wydzielonym miejscem sypialnianym. Łazienka z kabiną prysznicową.Duży balkon. Wieloletnia umowa, d...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

415 000 PLN (17 781 zł/m2)

1
1
23.34 m2
2021