• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

na sprzedaż Zachodniopomorskie Warzymice

Znalezionych ofert: 29

15883174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673595 15883174 Tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe (możliwość zrobienia 3 pokoju na poddaszu) o pow. 44,57 m2, położone na drugim niskiego budynku z 2015 roku. w Warzymicach. Budynek świeżo po odmalowaniu i odnowieniu ocieplenia. Do mieszkania przynale...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

499 000 PLN (11 196 zł/m2)

2
1
44.57 m2
2015
15824622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26621754 15824622 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 89 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na klimatycznym i zamkniętym osiedlu - Tęczowe Ogrody na Warzymicach.Nieruchomość o bardzo ciekawym rozkładzie pomieszczeń, funkcjonalni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

890 000 PLN (10 019 zł/m2)

4
1
88.83 m2
2009
15883877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681496 15883877 Prywatny ogródek, zachodnia ekspozycja i spokojna okolica tuż przy Szczecinie – to mieszkanie łączy komfort życia poza miastem z szybkim dostępem do centrum. Przedstawiamy ofertę sprzedaży słonecznego, 2-pokojowego mieszkania na Osiedlu Brzeziny. ...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

530 000 PLN (12 799 zł/m2)

2
1
41.41 m2
2014
15883855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27680353 15883855 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warzymicach-Tęczowe Ogrody. Nieruchomość znajduje się na II piętrze niskiego bloku(3 piętrowego). Do mieszkania przynależy balkon z wyjątkowym w...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

519 000 PLN (11 302 zł/m2)

2
1
45.92 m2
2007
15884430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27701820 15884430 Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na ostatnim piętrze niskiego bloku w nowym budownictwie(II piętro) w Warzymicach. Do mieszkania przynależy balkon(wyjście z salonu) oraz komórka lokatorska-w cenie! I poziom(50,1 m2-przestrzeń...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

739 000 PLN (9 343 zł/m2)

4
-
79.1 m2
2020
15883489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675149 15883489 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,8 m², położone na 3. piętrze w budynku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Bursztynowym w Warzymicach. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon sypialnia ł...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

440 000 PLN (11 957 zł/m2)

2
1
36.8 m2
2004
15883595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675103 15883595 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na parterze niskiego bloku na os. Brzeziny w Warzymicach. Na powierzchnię 57,5m2 składa się:Salon z aneksem oraz wyjściem na ogród (120m)Sypialnia z wyjściem na ogródSypialniaNowoczes...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

799 000 PLN (13 905 zł/m2)

3
1
57.46 m2
2010
15882932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673344 15882932 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim w cichej malowniczej miejscowości Będargowo. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+3+18 ) Wyodrębniona osobna Księga Wieczysta na grunt...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

945 000 PLN (7 269 zł/m2)

6
2
130 m2
2026
15726560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24702814 15726560 Na sprzedaż skrajny bliźniak w Warzymicach z 2022 roku posadowiony na działce 460 m2. Brak skosów!Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku o pow. ok. 17 m2. Działka ogrodzona. Przed budynkiem możliwość zaparkowania 3 aut.Dom jest bardzo nasłoneczni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 239 000 PLN (11 015 zł/m2)

5
1
112.48 m2
2022
15575156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21643638 15575156 W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na zamkniętym osiedlu z ochroną. Nieruchomość znajduje się na Os. Różanym w Warzymicach. Mieszkanie o pow. 71,31 m2 składa się z :- pokoju dziennego połączonego z kuchnią z wyjściem na duży 12m2...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

899 000 PLN (12 598 zł/m2)

3
1
71.36 m2
2007
15883063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673622 15883063 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort, prywatność oraz dostęp do własnej przestrzeni na zewnątrz. Mies...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

889 000 PLN (13 074 zł/m2)

3
2
68 m2
2018
15882805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673399 15882805 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach.Mieszkanie 2- poziomowe. I poziom 33,52 m2, drugi poziom 13,12 m2 powierzchni użytkowej.I POZIOM: sa...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

570 000 PLN (12 221 zł/m2)

2
1
46.64 m2
2008