• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Łazy Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łazy i Słoneczna

Znaleźliśmy 1,147 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Zachodniopomorskie

15821913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26643093 15821913 Na sprzedaż zadbany, solidnie wybudowany dom wolnostojący, położony w Rośięcinie – zaledwie 4 minuty jazdy samochodem od Kołobrzegu.To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta i morza, a jednocześnie cenią ciszę, prywatność i dużą przes...

Rościęcino (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 250 000 PLN (10 227 zł/m2)

6
2
220 m2
2010
15891394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27896619 15891394 Planujesz skredytować to marzenie-zadzwoń.Polecam na sprzedaż dom położony w pięknej okolicy, blisko lasu, komunikacji miejskiej, przedszkola, placu zabaw, orlika, sklepów. Dom wolnostojący, przestronny, dla dużej rodziny.Na parterze:salon o powierzc...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 999 000 PLN (9 863 zł/m2)

6
2
202.67 m2
2019
15810834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26419345 15810834 Dom wolnostojący położony na skraju Tanowa w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek z 2003 roku (pierwszy właściciel) o powierzchni całkowitej 268 m2 (pow. użytkowa ok.190 m2), usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 810 m2.Budynek parterowy z zagos...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 590 000 PLN (5 933 zł/m2)

7
3
268 m2
2003
15742393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24990530 15742393 Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem – Niedalino !Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości– dostępną wyłącznie u Nas!Prezentowana posiadłość zlokalizowana jest w urokliwej miejscowości pełnej terenów zielonych, lasów i jezior...

Niedalino (Zachodniopomorskie, gm. Świeszyno)

1 319 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
152 m2
2021
15717138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24525572 15717138 OSIEKI!!! Dom nad jeziorem– OSIEKI koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy!Prezentujemy DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,7m2, położony na 734-metrowej ogrodzonej działce, znajdującej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
2
120 m2
1996
15277496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14531635 15277496 Dom jednorodzinny – stan surowy zamknięty -w Kaliszu Pomorskim, na Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJANieruchomość położona jest na obrzeżach Kalisza Pomorskiego, w powiecie drawsk...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

550 000 PLN (2 200 zł/m2)

6
2
250 m2
2023
14698299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 51804 14698299 NOWA, OBNIŻONA CENA!Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczo–handlowo–usługowymw centrum Drawska Pomorskiego0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyDom w atrakcyjnej lokalizacji, z możliwością prowadzenia różnorodn...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

590 000 PLN (3 278 zł/m2)

5
1
180 m2
1986
15853911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27064502 15853911 Nowoczesny domek całoroczny w Kołobrzegu Twoja prywatna oaza nad ParsętąSzukasz miejsca, w którym możesz odpocząć od codzienności, pracować zdalnie lub spędzać czas z bliskimi nad morzem? Ten wyjątkowy domek całoroczny na działce ogrodowej ROD w Koło...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

275 000 PLN (3 929 zł/m2)

3
1
70 m2
2024
15118309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10254440 15118309 Grzybowo na sprzedaż nowy dom z 2023 roku w zabudowie bliźniaczej położony ok. 1.200 m od morza.Dom wykonany jest w standardzie deweloperskim do wykończenia, jest bardzo ciepły i energooszczędny na granicy domu pasywnego i posiada zezwolenie na użytk...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
150 m2
2023
15861949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218362 15861949 Wieś Rożnowo Łobeskie Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż Dom Bliźniak w spokojnej, cichej wiosce otoczonej polami i lasami. Dom o powierzchni ok. 70m2 , Dwa duże pokoje , duża kuchnia , duża łazienka , korytarz, przedsionek oraz duż...

Rożnowo Łobeskie (Zachodniopomorskie, gm. Łobez)

255 000 PLN (3 643 zł/m2)

2
1
70 m2
1900
15460393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19056419 15460393 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i atrakcyjną lokalizację! (10 km od Szczecina). Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój,...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 350 000 PLN (1 357 zł/m2)

3
2
995 m2
1960
15884027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692047 15884027 Na sprzedaż klimatyczny 4-pokojowy dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą, spiżarnią, garażem i pomieszczeniami gospodarczymi, z zadbanym ogrod...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

1 060 000 PLN (7 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1927