• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Świnoujście Mazowiecka

Znalezionych ofert: 1

15729089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24756264 15729089 Na sprzedaż – przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, Świnoujście, ul. MazowieckaOferta wyłącznie w naszym biurze Cena: 1 750 000 PLNPowierzchnia domu: 217 m²Powierzchnia działki: 649 m² - istnieje możliwość wybudowania dodatkowego domku.Zapraszamy ...

Świnoujście, Mazowiecka

1 750 000 PLN (7 955 zł/m2)

6
1
220 m2
1987