• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Goleniów

Znalezionych ofert: 17

15884145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695759 15884145 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15884165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695918 15884165 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15889780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27861261 15889780 Zapraszamy Oferta dotyczy sprzedaży DOMU JEDNORODZINNEGO na os. Helenów, gm. Goleniów.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w stanie deweloperskim (w trakcie wykańczania), wybudowany w technologii tradycyjnej według indywidualnego projektu. Ch...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

799 000 PLN (8 030 zł/m2)

4
1
99.5 m2
2026
15726286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24695457 15726286 NOWA NIŻSZA CENA !!!!Tylko teraz wyjątkowa oferta na to mieszkanie - funkcjonalny układ, dobra lokalizacja i cena, która robi różnice. Nie przegap tej okazji. JUŻ DZISIAJ UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ATRAKCYJNEGO, ...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

529 000 PLN (7 872 zł/m2)

4
1
67.2 m2
1939
15883462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675202 15883462 Wyjątkowy dom w Marszewie – Symbioza Natury, Designu i Ponadprzeciętnej JakościOferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To propozycja dla świadomych klientów, którzy szukają ciszy i kontaktu z natur...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 500 000 PLN (11 497 zł/m2)

6
3
217.44 m2
2022
15136313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 10676181 15136313 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

659 000 PLN (5 169 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2023
15135504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 10637961 15135504 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

659 000 PLN (5 169 zł/m2)

4
1
127.5 m2
2023
15885965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27745043 15885965 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (5 333 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2025
15883578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675270 15883578 W ofercie dom wolnostojący dwulokalowy położony przy lesie w Goleniowie, działka 588m2. 30 minut od Szczecina, 2km od drogi S3. Łączna powierzchnia całkowita domu to 164m2,w tym:Parter- Wiatrołap - 5,63 m2- WC - 3,26 m2- Korytarz - 7,48 m2- Pokój d...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

995 000 PLN (6 049 zł/m2)

5
1
164.48 m2
2025
15883351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674901 15883351 W ofercie dom wolnostojący dwulokalowy położony przy lesie w Goleniowie, działka 466m2. 30 minut od Szczecina, 2km od drogi S3. Łączna powierzchnia całkowita domu to 164m2,w tym:Parter- Wiatrołap - 5,63 m2- WC - 3,26 m2- Korytarz - 7,48 m2- Pokój d...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

945 000 PLN (5 759 zł/m2)

5
1
164.08 m2
2025
15738950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917095 15738950 Oferta sprzedaży DOMU JEDNORODZINNEGO z garażem, położonego zaledwie 5 km od centrum Goleniowa w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. Przestronny, komfortowy dom wolnostojący, o funkcjonalnym rozkładzie wybudowany wg projektu uA28 z drobnymi zm...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

990 000 PLN (6 962 zł/m2)

4
2
142.2 m2
2022
15863554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom ze stawem - oaza blisko Szczecina 27250967 15863554 Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 251 m², na działce 846 m², zlokalizowany w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Goleniowa. Bezpośredni dojazd z drogi asfaltowej, wygodna ekspozycja oraz ot...

Goleniów, Ofiar Katynia

1 280 000 PLN (5 100 zł/m2)

6
2
251 m2
2000