• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Gryfino Wyspiańskiego Stanisława

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wyspiańskiego i Stanisława

Znaleźliśmy 16 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Gryfino Zachodniopomorskie

15745292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25054996 15745292 Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej.W skład domu wchodzą :PARTER - salon z aneksem kuchenny, - łazienka z toaletą, - korytarz, - schowek pod schodami,PIĘTRO - 2 sypialnie, jedna z garderobą, ...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

895 000 PLN (10 510 zł/m2)

4
2
85.16 m2
2023
15815887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671060 15815887 Dom wolnostojący w Radziszewie (Górny Taras) – malowniczej miejscowości oddalonej o około 20 km od centrum Szczecina. To ekologiczny dom o bardzo niskich kosztach utrzymania, zbudowany według indywidualnego projektu. Zlokalizowany w cichej i spokojne...

Radziszewo (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 550 000 PLN (10 065 zł/m2)

5
-
154 m2
2017
15802683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26272856 15802683 Na sprzedaż przestronny dom 260 m² na działce 3000 m² – 500 m od jezioraPrzedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę – jednopiętrowy dom o powierzchni 260 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 3000 m². To idealne miejsce do stworzenia wymarzonego o...

Borzym (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

650 000 PLN (2 500 zł/m2)

9
2
260 m2
1930
15708542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24343000 15708542 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnego domu, położonego w cichej, zielonej okolicy w miejscowości Czepino. To miejsce łączy nowoczesną bryłę z funkcjonalnością oraz ogromną przestrzenią do aranżacji według własnych potrzeb. D...

Czepino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 999 000 PLN (7 014 zł/m2)

5
-
285 m2
2014
15882733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673227 15882733 Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Pniewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Gryfina. Wyjątkowy dom parterowy z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 201,06 m² (165,36 m² + 35,70 m²). Położony bezpośrednio przy...

Pniewo (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

2 190 000 PLN (10 892 zł/m2)

5
1
201.06 m2
2020
15893397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910348 15893397 Wyjątkowa oferta, dom wolnostojący w cenie mieszkania, mały ale własny :)Oferujemy na sprzedaż nowy dom murowany z 2024 r. Budynek o funkcji mieszkalnej można się w nim zameldować. Przedmiotowy dom znajduje się w miejscowości Czepino, w spokojnej ok...

Czepino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

330 000 PLN (10 707 zł/m2)

1
1
30.82 m2
2024
15893398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910353 15893398 Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom położony na dużej działce o powierzchni 1205 m2. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny i inwestycyjny, jednak wymaga remontu, co daje możliwość urządzenia wnętrz według własnych potrzeb i gustu...

Wełtyń (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

550 000 PLN (4 249 zł/m2)

6
-
129.43 m2
1939
15883146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673549 15883146 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolno stojący, który łączy w sobie funkcjonalność, komfort oraz niepowtarzalny, przytulny klimat. Powierzchnia użytkowa z księgi wieczystej wynosi 229,77m2. Wybudowany w 2014 roku z porothermu docieplony 15cm styropianem gra...

Radziszewo (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 800 000 PLN (7 535 zł/m2)

6
3
238.9 m2
2013
15893399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27910352 15893399 Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cichym i kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie.Dobry i szybki dojazd do Centrum Gryfina, w pobliżu przebiega ścieżka rowerowa, w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna....

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

895 000 PLN (9 555 zł/m2)

5
2
93.67 m2
2021
15815890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638148 15815890 Dom wolnostojący w Radziszewie (Górny Taras) – malowniczej miejscowości oddalonej o około 20 km od centrum Szczecina. To ekologiczny dom o bardzo niskich kosztach utrzymania, zbudowany według indywidualnego projektu. Zlokalizowany w cichej i spokojne...

Radziszewo (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 550 000 PLN (10 065 zł/m2)

5
-
154 m2
2017
14678418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1758845 14678418 NOWA DUŻO NIŻSZA CENA, inwestycja na cele mieszkaniowe lub inne, która zapewni szybki zwrot,odległość 15 km drogą na prawy brzeg Szczecina, czyli do 20. minut jazdy autem do Gryfina gdzie prezentujemy kamienicę z wieloma możliwościami inwestycyjnymi ...

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

2 560 000 PLN (4 904 zł/m2)

12
5
522 m2
1920
15886751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766429 15886751 Na sprzedaż oferuję funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Żórawie, w otoczeniu lasów i terenów rekreacyjnych.Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz szybki dojazd do miasta.Charakt...

Żórawie (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

899 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
142.13 m2
2008