• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Jarosławiec Leśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leśna i Jarosławiec

Znaleźliśmy 1,143 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Zachodniopomorskie

15883706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675425 15883706 WYŁĄCZNIE U NAS ! NOWA CENA 4.990.000, 00 ZŁOTYCH.PENSJONAT W CENTRUM MIELNA OKAZJA !Na sprzedaż pensjonat w samym centrum nadmorskiej miejscowości - Mielno,Pensjonat składający się z 2 domów. W pierwszym budynku piękne mieszkanie dla właściciela o...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

4 990 000 PLN (6 238 zł/m2)

12
-
800 m2
2009
15883607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675326 15883607 Na sprzedaż dom wolnostojący w topowej lokalizacji na Osowie, blisko Szczecińskiej Gubałówki.Lokalizacja gwarantuje dla przyszłych mieszkańców idealne warunki do aktywnego wypoczynku, oraz uprawiania sportu i rekreacji.Szlaki turystyczne i ścieżki ro...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 265 000 PLN (10 705 zł/m2)

5
1
305 m2
1999
15883238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674789 15883238 Na sprzedaż dom wolnostojący II kondygnacyjny (II kondygnacja do adaptacji-80 m2) o pow. użytkowej 84 m² (I kondygnacja) , z pełnym podpiwniczeniem (ok. 80 m2 m²) oraz wolnostojącym garażem. Nieruchomość usytuowana jest na prostokątnej działce o pow...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

589 000 PLN (7 012 zł/m2)

3
-
84 m2
1920
15883160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 27673566 15883160 Na sprzedaż nowoczesny domek rekreacyjny z 2018 roku, położony na działce o powierzchni 431 m², w spokojnej i zielonej okolicy Stara Rudnica, okolice Cedyni. Gotowy do zamieszkania lub wynajmu.Domek o powierzchni użytkowej 45,64 m² (ok. 39 m² części...

Stara Rudnica (Zachodniopomorskie, gm. Cedynia)

370 000 PLN (8 107 zł/m2)

2
1
45.64 m2
2018
15882814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673416 15882814 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

860 000 PLN (10 606 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15882800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673388 15882800 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim na Bezrzeczu. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe ( możliwość zrobienia wiaty, duża odległość między budynkami ).Wszystkie media gminne : prąd , gaz, kanalizacja sanit...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 250 000 PLN (9 766 zł/m2)

5
1
128 m2
2026
15882777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673342 15882777 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim w cichej malowniczej miejscowości Będargowo. Dom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+3+18 ) Wyodrębniona osobna Księga Wieczysta na grunt...

Będargowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

945 000 PLN (7 269 zł/m2)

6
2
130 m2
2026
15882869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673173 15882869 Na sprzedaż ostatni bardzo ładny nowy gotowy do wydania dom w zabudowie bliźniaczej doskonale zlokalizowany z widokiem na staw oraz inne nowe budynki mieszkalne w pięknej wsi Siadło Dolne - 10min jazdy samochodem do centrum Szczecina.Dojazd ulica po...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 050 000 PLN (9 052 zł/m2)

5
2
116 m2
2026
15742832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24999726 15742832 NOWA NIŻSZA CENA !!!Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja z basenem położona jest na dwóch połączonych dziatkach o łącznej powierzchni ponad 2600 m2 z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem'. Dom wybudowany w 2016 roku w systemie energooszczędnym o powie...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

3 650 000 PLN (10 139 zł/m2)

7
3
360 m2
2016
14729793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17665 14729793 Na sprzedaż dom wielopokoleniowy, wolnostojący położony w Kamieniu Pomorskim przy zalewie.Dom o powierzchni użytkowej 317 m2, znajduje się na działce o powierzchni 681 m2.Doskonała lokalizacja, wszędzie blisko, a zarazem cisza i spokój, kameralna boc...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

2 500 000 PLN (7 886 zł/m2)

12
-
317 m2
1988
15882954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673387 15882954 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m², położony na działce 179 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – Gumieńce. Nieruchomość z rynku pierwotnego, wybudowana w 2023 roku, sprzedawana jako samodzieln...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2023
15264665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14186547 15264665 Opiekun oferty:Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż dom całoroczny o powierzchni 113 m2 położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Kukinka, w gminie Ustronie Morskie.Podana cena jest ceną promocyjną. *Cena domu w war...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

875 000 PLN (7 743 zł/m2)

4
-
113 m2
2023