• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Kamień Pomorski Zielona

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zielona

Znaleźliśmy 8 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Pomorski Kamień Zachodniopomorskie

15511792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20146292 15511792 Magiczna Rezydencja w Serce Dziewiczej Natury – Twoje Własne Sanktuarium Spokoju.Zanurz się w ciszy i magii tego niezwykłego miejsca – przepiękna rezydencja o powierzchni 826 m² czeka na Ciebie, otulona bliskością natury. Dom ustuułowany na kompleks...

Sibin (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

9 500 000 PLN (11 473 zł/m2)

12
4
828 m2
1913
15723029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24629852 15723029 Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony 5 minut spokojnej jazdy od Centrum i Mariny w Kamieniu Pomorskim. Budynek wolnostojący z użytkowym poddaszem, posadowiony na działce o powierzchni 1373m² Nieruchomość w stanie surowym, bez okie...

Grabowo (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

670 000 PLN (2 765 zł/m2)

5
3
242.29 m2
2025
15705487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24280558 15705487 Oferowana nieruchomość nadaje się idealnie do hodowli zwierząt - obecnie konie. Przedmiot sprzedaży ma doskonałą lokalizację, jest usytuowany w pobliżu drogi ekspresowej S3 i drogi prowadzącej w kierunku Kamienia Pomorskiego i dalej wybrzeża morza Ba...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

3 900 000 PLN (19 212 zł/m2)

7
2
203 m2
2016
14729793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17665 14729793 Na sprzedaż dom wielopokoleniowy, wolnostojący położony w Kamieniu Pomorskim przy zalewie.Dom o powierzchni użytkowej 317 m2, znajduje się na działce o powierzchni 681 m2.Doskonała lokalizacja, wszędzie blisko, a zarazem cisza i spokój, kameralna boc...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

2 500 000 PLN (7 886 zł/m2)

12
-
317 m2
1988
15580418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21770761 15580418 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący razem z budynkiem gospodarczym położonej na wsi w powiecieKamieńskim.Budynek mieszkalny o powierzchni około 100 m² budynek gospodarczy o powierzchni około 140 m².Budynki do remontu lub wyburzenia.Działka uzbrojo...

Dusin (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

400 000 PLN (1 429 zł/m2)

3
-
280 m2
1930
15883148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673551 15883148 Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w cichej okolicy, blisko Zalewu Kamieńskim - Zatoka Wrzosowska oraz zaledwie 3 km od plaży w Dziwnówku.Duża, ogrodzona działka (2,172 m2) - zadbany trawnik, liczne nasadzenia; dojazd drogą z kostki brukowej....

Wrzosowo (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

950 000 PLN (6 333 zł/m2)

6
3
150 m2
2025
15763315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25422546 15763315 Atrakcyjna część domu wolno stojącego w podziale poziomym, zlokalizowana w Kamieniu Pomorskim, na pierwszym piętrze przedwojennego budynku o klasycznej architekturze. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny wraz ze strychem, pomieszczeniem gospod...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

410 000 PLN (2 945 zł/m2)

3
1
139.24 m2
1940
15829992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26656631 15829992 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą połowy domu w zabudowie bliźniaczej położonego za spokojnym osiedlu w Kamieniu Pomorskim.Zaledwie 10 km (ok. 15 minut) od Morza Bałtyckiego.Przestronny dom, o funkcjonalnym rozkładzie, wybudowany w latach 80&#039...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

785 000 PLN (3 266 zł/m2)

5
2
240.32 m2
1981