• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Kobylanka Malinowskiego Bronisława Kaspra

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Malinowskiego, Kaspra i Bronisława

Znaleźliśmy 32 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Kobylanka Zachodniopomorskie

15850680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27004609 15850680 Twój przyszły dom w malowniczej Kobylance - przytulny i przestronny, czeka na adaptację! Jeśli marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu,w cichym i spokojnym miejscu,w miejscu doskonale skomunikowanym, który możesz urządzić ...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 550 000 PLN (7 277 zł/m2)

5
-
213 m2
-
15882811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673410 15882811 Jęczydół zaledwie 2 km od Kobylanki! OFERTA SPECJALNA OGRANICZONA CZASOWO ! Na sprzedaż Nowoczesny Bliźniak Premium 137 m2 powierzchni całkowitej ( 126 m2 powierzchni użytkowej) Duża działka 678 m2 Garaż w bryle budynku. Las i jezioro w pobliżu. Sta...

Jęczydół (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

880 000 PLN (6 423 zł/m2)

5
2
137 m2
2025
15882935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673350 15882935 Ofertę sprzedaży stanowi nowoczesna nieruchomość o wielu możliwościach przeznaczenia.Obiekt położony na działce o powierzchni 997 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w odległości niecałego kilometra od zjazdu z S10 oraz ok. 600 metrów od centrum Kob...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

4 240 000 PLN (14 375 zł/m2)

4
2
294.96 m2
2019
15883704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675423 15883704 Marzysz o nowoczesnym domu w prestiżowej lokalizacji, gdzie po pracy możesz w 5 minut dojść spacerem nad jezioro? Zapraszamy do Zieleniewa! Prezentujemy II etap budowy funkcjonalnych domów w zabudowie szeregowej, które łączą energooszczędność z wyjąt...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

749 000 PLN (5 632 zł/m2)

4
-
133 m2
2026
15858976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27160245 15858976 Nowoczesny dom dla rodziny – Kobylanka blisko Szczecina i Stargardu Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m², położony na działce 450 m² w spokojnej części Kobylanki.To propozycja idealna dla rodzin, które szukają komf...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

840 000 PLN (7 706 zł/m2)

5
-
109 m2
2026
15786596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25910936 15786596 Dom z ogrodem, który o każdej porze roku wygląda pięknie. Tylko kilka minut drogi spacerkiem do głównej plaży, a jednocześnie położony jest w spokojnej, cichej uliczce.Ten przestronny, nowoczesny i zadbany dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 2...

Morzyczyn (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 850 000 PLN (9 040 zł/m2)

5
2
204.65 m2
2012
15835006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26873374 15835006 Nowoczesny dom w Morzyczynie – Standard Premium blisko Jeziora Miedwie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na osiedlu zamkniętym w Morzyczynie. Inwestycja obejmuje 4 lokale mi...

Morzyczyn (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 399 000 PLN (8 994 zł/m2)

5
2
155.55 m2
2026
15712242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24418515 15712242 Lokalizacja: Zieleniewo, zaledwie 7 km od centrum Stargardu, ok. 500 m od jeziora MiedwiePowierzchnia użytkowa: 101 m²Powierzchnia działki: 400 m²Rodzaj zabudowy: Dom wolnostojący, jednorodzinnyStan deweloperski – do własnej aranżacji Dom jest ociepl...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

780 000 PLN (7 723 zł/m2)

4
2
101 m2
2025
15829475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26626898 15829475 To miejsce stworzone dla osób, które cenią jakość, przestrzeń i prywatność - bez kompromisów! Dom o powierzchni użytkowej ok. 215 m2, w sąsiedztwie lasu i bliskiej odległości od jeziora Miedwie, położony na działce o powierzchni 1209 m2.Idealna ofer...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

2 099 000 PLN (9 779 zł/m2)

5
2
214.65 m2
2008
15675863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23757457 15675863 Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Szczecina i Stargardu?Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę nowy, parterowy dom wolnostojący w Kobylance!Wnętrze domu:Przestronny salon z aneksem kuchennym3 komfortowe sypialnieŁazienka ...

Motaniec (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

950 000 PLN (7 197 zł/m2)

4
2
132 m2
2025
15883534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675224 15883534 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 5 minut od Jeziora Miedwie. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy i bliskości natury, a jednocześnie szybkiego dojaz...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

659 000 PLN (7 322 zł/m2)

5
2
90 m2
2026
15883300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27674850 15883300 Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, wysoki standard, garaż, klimatyzacja, świetna lokalizacja blisko Szczecina oraz Stargardu.Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 168,01 m2, 115,31 m2 powierzchni użytkowej...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 290 000 PLN (7 678 zł/m2)

4
2
168.01 m2
2019