• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Kolobrzeg

Znalezionych ofert: 47

15873117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj nad morzem — nowoczesny bliźniak 59/2 27512454 15873117 Dom bliźniaczy 123 m² + garaż + ogród Grzybowo blisko morzaCena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującegoBiuro RS Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w kameralnej inwestycji na terenie Gr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

931 456 PLN (6 424 zł/m2)

6
-
145 m2
2025
15428690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18359855 15428690 CENA DO NEGOCJACJIZapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie — miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub ekskluzywną przestrzenią wypoczynkową.T...

Kołobrzeg (Budzistowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 200 000 PLN (4 776 zł/m2)

12
10
670 m2
1820
15716922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24522642 15716922 Dom na sprzedaż Kołobrzeg, ul. Łużycka270 m² powierzchni użytkowej 311 m² działki 1 200 000 złNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kołobrzegu przy ul. Łużyckiej (dz...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (4 444 zł/m2)

8
3
270 m2
1995
15411863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940868 15411863 Dom wykończony w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania NA KAMERALNYM OSIEDLU W KOŁOBRZEGUGłówne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA BLISKO CENTRUM MIASTA SPOKOJNA OKOLICA GARAŻ W BRYLE BUDYNKU ROZBUDOWANA IFRASTR...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 440 000 PLN (10 992 zł/m2)

5
1
131 m2
2021
15325884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15854358 15325884 Dom wykończony w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem, gotowy do zamieszkania NA KAMERALNYM OSIEDLU W KOŁOBRZEGUGłówne atuty nieruchomości:• ŚWIETNA LOKALIZACJA• BLISKO CENTRUM MIASTA• SPOKOJNA OKOLICA• GARAŻ W BRYLE BUDYNKU• ROZBUDOWANA IF...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 340 000 PLN (10 229 zł/m2)

5
1
131 m2
2021
15108623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9995088 15108623 Domy o funkcjonalnym układzie w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu! Oferujemy domy szeregowe w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 100 mkw.Ta oferta stwarza możliwość zamieszkania we własnym domu w Kołobrzegu w cenie mieszkania....

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

809 000 PLN (6 915 zł/m2)

4
2
117 m2
2023
14328970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 123272 14328970 Wspaniały dom dla rodziny, z pokojami do wynajęcia Przedmiotem oferty jest wolnostojący dom podpiwniczony o powierzchni 280 m kw., usytuowany na działce o powierzchni 569 m kw. z pokojami do wynajęcia. Od frontu znajduje się część mieszkalna właści...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

12
1
280 m2
1937
15313371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15520368 15313371 Kołobrzeg na sprzedaż dom wolno stojący, który może być przeznaczony dla dużej rodziny wielopokoleniowej, jak również może być potraktowany jako inwestycja.Górne mieszkanie z osobnym wejściem może posłużyć także jako duży apartament na wynajem generu...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 880 000 PLN (4 178 zł/m2)

8
4
450 m2
2000
15750216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118521 15750216 Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Stramnica, zaledwie 5 kilometrów od urokliwego Kołobrzegu i jego pięknych plaż. Ten obszerny dom o powierzchni użytkowej 389 m² oferuje nieograniczone możliwości a...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 900 000 PLN (7 494 zł/m2)

8
-
387 m2
2021
15750204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25118560 15750204 Na sprzedaż dom w Kołobrzegu przy ul. Wenus w stanie surowym otwartym, 2,5 km czyli 4 min od centrum Kołobrzegu, 4,5 km - 7 minut od morza.Podstawowe informacje:- działka 388 m2- Dom wolnostojący z garażem- projekt Dana 2 extradom- budowa 2025 roku, ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

880 000 PLN (6 423 zł/m2)

5
-
137 m2
2025
15779136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25765687 15779136 Dom położony w spokojnej części Kołobrzegu, przy ul. Słowiańskiej – boczna ulica z zabudową jednorodzinną, z której łatwo dostać się do centrum i nad morze. W zasięgu kilku minut są sklepy, szkoła, przedszkole, apteka i przystanki komunikacji miejski...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 650 000 PLN (7 333 zł/m2)

9
3
225 m2
1998
15764494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25451434 15764494 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-piętrowego domu zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. To idealna propozycja dla dużej rodziny, a także świetna inwestycja pod wynajem lub podział na niezależne lokale.Kluczowe Atu...

Kołobrzeg (Radzikowo) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 399 000 PLN (5 596 zł/m2)

7
3
250 m2
2006