• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Mierzyn Teresy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Teresy

Znaleźliśmy 31 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Mierzyn Zachodniopomorskie

15888139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27803183 15888139 Szukasz nowoczesnego domu z ogrodem w spokojnej lokalizacji ale blisko miasta ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Na sprzedaż nowoczesne domy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej - idealne dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i funkcjonaln...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 150 000 PLN (8 194 zł/m2)

5
-
140.34 m2
2026
15745369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25058084 15745369 Na sprzedaż przestronna rezydencja o powierzchni 682 m², zlokalizowana w Mierzynie na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu składającym się z zaledwie ośmiu domów.Nieruchomość oferuje unikalny układ przestrzenny, który doskonale sprawdzi si...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 690 000 PLN (5 411 zł/m2)

8
3
682 m2
2004
15758973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25335040 15758973 ### Nowoczesny, energooszczędny bliźniak z ogrodem — doskonała alternatywa dla mieszkania**Lokalizacja**: Mierzyn (woj. zachodniopomorskie)**Typ zabudowy**: dom jednorodzinny, bliźniak, parterowy z użytkowym poddaszem**Powierzchnia użytkowa**: ok. 75...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

819 000 PLN (10 904 zł/m2)

4
2
75.11 m2
2025
15713237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24432935 15713237 Nowa niższa cena ! specjalna oferta cenowa dla pierwszych Klientów . Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim blisko szkoły na MierzynieDom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 18+2+1...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 050 000 PLN (10 427 zł/m2)

5
2
100.7 m2
2026
15706432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24301539 15706432 Nowa niższa cena o 100.000zł w dół! Mierzyn na sprzedaż bardzo ładny 5 letni dom wolnostojący o pow. całkowitej po podłodze 217,82m2 , powierzchnia użytkowa 157.1m2.Doskonała lokalizacja - na końcu ślepej cichej kameralnej prywatnej ulicy. Dom ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 170 000 PLN (9 962 zł/m2)

5
2
217.82 m2
2020
15854233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27072245 15854233 Na sprzedaż elegancka, ponadczasowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Mierzyna. Dom zachwyca wysoką jakością wykonania, przestrzenią oraz prywatnością, którą zapewnia kameralna uliczka dostępna wyłącznie dla mieszkańców. ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

3 690 000 PLN (10 995 zł/m2)

7
2
335.62 m2
2014
15807407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26365554 15807407 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż komfortowy i solidnie zbudowany dom o powierzchni całkowitej 298,5 m², położony w spokojnej dzielnicy Mierzyn, przy mało uczęszczanej ul. Brzozowej. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodzin...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 480 000 PLN (8 308 zł/m2)

8
3
298.5 m2
2008
15345726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16395231 15345726 Dom w cenie mieszkania - 4 pokoje + ogród oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie !Bezczynszowy !Inwestycja zakończona !Mierzyn ul. DługaOferta dotyczy domu o powierzchni 77,75m2. składającego się z:PARTER:- salon z aneksem kuchennym – 39,65m2- łazi...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

770 000 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
77.75 m2
2025
15770628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25558577 15770628 Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim na MierzynieDom oddzielony od sąsiada podwójną ścianą nośną z dylatacją styropianu pomiędzy ( 24+5+24 ).Nieruchomość, wybudowana gotowa do wydania, posadowiona na działce o powierzch...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 240 000 PLN (8 073 zł/m2)

5
2
153.6 m2
2025
15764468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25449316 15764468 Oferujemy nowe domy w Mierzynie! Idealna oferta dla rodziny ze względu na funkcjonalny układ.Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 560 m2 wykończony w standardzie deweloperskim.Na powierzchnię użytkową 153,60 m2 składają się:PARTER:- salon z ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 240 000 PLN (8 073 zł/m2)

5
-
153.6 m2
2025
15388426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17435954 15388426 Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w super lokalizacji w Mierzynie!Jeśli cenisz sobie:- Dobrze doświetlone pomieszczenia (duże witryny okienne)- Brak problemów z parkowaniem (przynależne miejsca parkingowe do lokali)- Mieszkanie w...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

839 000 PLN (7 156 zł/m2)

5
-
117.25 m2
2026
15884334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27699267 15884334 Nowoczesny bliźniak na pograniczu Mierzyna i Szczecina – gotowa baza do wykończenia + dodatkowy pokój. Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość jest częściowo przygotowana do wykoń...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

829 000 PLN (11 203 zł/m2)

5
2
74 m2
2025