• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Niedźwiedź

Znalezionych ofert: 2

15801815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26251385 15801815 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu jednorodzinnego w miejscowości Niedźwiedź na działce 630 m2. Dom budowany wg projektu Extradomu Dom Rodzinek https:www.extradom.plprojekt-domu-rodzinek-WOF1157Dom sprzedawany w stanie surowym zamkniętym z...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

550 000 PLN (4 830 zł/m2)

5
2
113.87 m2
2025
15731913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796919 15731913 Czy szukasz klasycznego i funkcjonalnego domu w wyjątkowym leśnym otoczeniu? i ekonomicznego zarazem? i lokalizycyjnie blisko Szczecina i Stargardu?Jeśli odpowiedziałeś 3xTAK to Twoje poszukiwania dobiegły końca.Zapraszam do zakupu domu wolnostojąceg...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 400 000 PLN (4 270 zł/m2)

4
2
327.9 m2
2008