• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Podańsko Urocza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Urocza i Podańsko

Znaleźliśmy 1,153 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Zachodniopomorskie

15893399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27910352 15893399 Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cichym i kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie.Dobry i szybki dojazd do Centrum Gryfina, w pobliżu przebiega ścieżka rowerowa, w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna....

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

895 000 PLN (9 555 zł/m2)

5
2
93.67 m2
2021
15821913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26643093 15821913 Na sprzedaż zadbany, solidnie wybudowany dom wolnostojący, położony w Rośięcinie – zaledwie 4 minuty jazdy samochodem od Kołobrzegu.To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta i morza, a jednocześnie cenią ciszę, prywatność i dużą przes...

Rościęcino (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 250 000 PLN (10 227 zł/m2)

6
2
220 m2
2010
15810834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26419345 15810834 Dom wolnostojący położony na skraju Tanowa w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek z 2003 roku (pierwszy właściciel) o powierzchni całkowitej 268 m2 (pow. użytkowa ok.190 m2), usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 810 m2.Budynek parterowy z zagos...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 590 000 PLN (5 933 zł/m2)

7
3
268 m2
2003
15853911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27064502 15853911 Nowoczesny domek całoroczny w Kołobrzegu Twoja prywatna oaza nad ParsętąSzukasz miejsca, w którym możesz odpocząć od codzienności, pracować zdalnie lub spędzać czas z bliskimi nad morzem? Ten wyjątkowy domek całoroczny na działce ogrodowej ROD w Koło...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

275 000 PLN (3 929 zł/m2)

3
1
70 m2
2024
15118309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10254440 15118309 Grzybowo na sprzedaż nowy dom z 2023 roku w zabudowie bliźniaczej położony ok. 1.200 m od morza.Dom wykonany jest w standardzie deweloperskim do wykończenia, jest bardzo ciepły i energooszczędny na granicy domu pasywnego i posiada zezwolenie na użytk...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
150 m2
2023
15884027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692047 15884027 Na sprzedaż klimatyczny 4-pokojowy dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą, spiżarnią, garażem i pomieszczeniami gospodarczymi, z zadbanym ogrod...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

1 060 000 PLN (7 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1927
15888843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830433 15888843 Dobra okazja!!!Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam ŚWIETNA.Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny jednorodzinny i stary budynek mieszkalny przeznaczony w swoi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

750 000 PLN (3 676 zł/m2)

6
2
204 m2
2010
15759430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25338578 15759430 Atrakcyjnie zlokalizowany jednorodzinny dom wolnostojący położony w Gościnie. Parterowy. Stan surowy zamknięty.# bardzo dobra lokalizacja# media na działce# dom parterowy# duża działka- ponad 3000 m2# w otoczeniu przyrody- nieopodal las, rzeczka# do ...

Gościno (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

499 000 PLN (3 261 zł/m2)

4
2
153 m2
2020
15862898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27233975 15862898 Wyjątkowy Dom pod Lasem – Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury. Na sprzedaż oferujemy gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny z 2020 roku, zrealizowany ...

Jęczydół (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 699 000 PLN (5 961 zł/m2)

5
2
285 m2
2020
15815890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638148 15815890 Dom wolnostojący w Radziszewie (Górny Taras) – malowniczej miejscowości oddalonej o około 20 km od centrum Szczecina. To ekologiczny dom o bardzo niskich kosztach utrzymania, zbudowany według indywidualnego projektu. Zlokalizowany w cichej i spokojne...

Radziszewo (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 550 000 PLN (10 065 zł/m2)

5
-
154 m2
2017
15148707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11012312 15148707 Do zakupu dom z bali drewnianych do wybudowania na własnej działce lub działce do nabycia. W zdjęciach oferty różnych domów, w możliwych różnych technologiach (bale, szkieletowe) i wielkościach oraz zdjęcie okol...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

340 000 PLN (2 957 zł/m2)

5
2
115 m2
2026
15148543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 11009239 15148543 Do zakupu dom z bali drewnianych do wybudowania na własnej działce lub działce do nabycia. W zdjęciach oferty różnych domów, w możliwych różnych technologiach (bale, szkieletowe) i wielkościach oraz zdjęcie okolic...

Czaplinek (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

340 000 PLN (2 957 zł/m2)

5
2
115 m2
2023