• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie Budzistowo Grabowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Grabowa i Budzistowo

Znaleźliśmy 2,051 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Zachodniopomorskie

15812195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26468609 15812195 Unikalna działka nad jeziorem - 100 m linii brzegowej – WZ - Pojezierze Drawskie0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOKoszty pośrednictwa pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJANieruchomość położona jest w obrębie Piaseczno, gmina Czaplinek, powiat drawski, wojewódz...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Czaplinek)

1 200 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
9300 m2
-
15640538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23067232 15640538 Działka rolna o pow. 19,52 haw obrębie Gajewkona Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJANieruchomość położona jest ok. 3 km na północny wschód od centrum miasta Drawsko Pomorskie (na k...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

749 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
195200 m2
-
14594796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51798 14594796 Działka budowlana w Lubieszewie nad Jeziorem Lubie na Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI ODKUPUJĄCEGO!LOKALIZACJANieruchomość położona jest w przepięknym zakątku Pojezierza Drawskiego, ok. 600 m od północno-wschodniego brzegu Jeziora Lubie, na obrzeżach ...

Lubieszewo (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

199 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
3025 m2
-
15441979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18648166 15441979 Oferta działki uzbrojonej niezabudowanej (energia elektryczna, woda), przeznaczonej zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego na działalność gospodarczą usługowo-produkcyjną z zakazem lokalizacji funkcji mieszkaniowej. Obszar ten obejmuje 1.5 ...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

800 000 PLN

-
-
41606 m2
-
15393916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17564937 15393916 Piękna działka, położona blisko jeziora Małe Pławno( 10 m) w miejscowości Zieleniewo , gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie .W pobliżu działki lasy i jeziora. Teren obejmuje program natura 2000 oraz obszar chronionego...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

36 000 PLN

-
-
3030 m2
-
15363905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 16870482 15363905 Atrakcyjna działa letniskowa, w pobliżu dużego jeziora i lasów. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym teren 6ML przeznaczonym na cele zabudowy letniskowej .Zabudowa wolnostojąca do 2 budynków ,wysokość budynków 2 k...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Bierzwnik)

48 000 PLN

-
-
1033 m2
-
15361920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 16827813 15361920 Atrakcyjna działa letniskowa, w pobliżu dużego jeziora i lasów. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym teren 6ML przeznaczonym na cele zabudowy letniskowej .Zabudowa wolnostojąca do 2 budynków ,wysokość budynków 2 k...