• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie Dominikowo Leśna Polana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polana, Leśna i Dominikowo

Znaleźliśmy 2,031 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Zachodniopomorskie

15721748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24606658 15721748 Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum morza oddalonego zaledwie o kilka minut drogi. Słońce powoli wschodzi nad pobliską rzeką Regą, a Ty wiesz, że to miejsce należy do Ciebie.Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1595 m², poło...

Gąbin (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

110 000 PLN (69 zł/m2)

-
-
1595 m2
-
15744541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25041705 15744541 Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 6.100 m2 w Czerninie położoną jedynie 10 km od Kołobrzegu !!!Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pod Kołobrzegiem. Jest w kształcie trapezu o wymiarach 173m x 39m -121m x 62m.Prowadzi do niej...

Czernin (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

350 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
6100 m2
-
15797295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140148 15797295 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 948 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nier...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

401 400 PLN (423 zł/m2)

-
-
948 m2
-
15797286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140143 15797286 Działka w czwartej linia brzegowej od brzegu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 684 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w czwartej...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

229 500 PLN (336 zł/m2)

-
-
684 m2
-
15797294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140141 15797294 Działka w pierwszej linii brzegowej – bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 888 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nier...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

376 200 PLN (424 zł/m2)

-
-
888 m2
-
15797299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26140134 15797299 Działka w czwartej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino Kamień Pomorski.Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 807 mkw., położoną na Półwyspie Żółcino w gminie Kamień Pomorski. Nieruchomość znajduje się w c...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

260 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
807 m2
-
15883521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27675209 15883521 Marzysz o własnej posesji z widokiem na wodę, a jednocześnie chcesz być o krok od tętniącego życiem kurortu? Ta oferta łączy ekologiczny styl życia, ciszę natury i bliskość Kołobrzegu.Istnieje możliwość wyboru z 4 działek o powierzchni 3000 m2 - 4000...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

375 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15403916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17776833 15403916 Działka budowlana z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny z garażem.Możliwość zabudowy bliźniaczej, łączonej garażami.Uzbrojenie :- woda, kanalizacja, ( przebiega w drodze wewnętrznej ) - prąd do 100m, ( dwie skrzynki ZK )- gaz powyżej 200m- na skr...

Czernin (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

128 250 PLN

-
-
1350 m2
-
15111962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10067159 15111962 Działki budowlane z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny - osiedle 24 domy.Działki znajdują się w miejscowości Charzyno oddalonej od Kołobrzegu około 12 km.Do sprzedania pozostało już tylko 8 działek.Powierzchnie działek zbliżone - od 1080 do 1250...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

141 570 PLN

-
-
1089 m2
-
15460367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 19055704 15460367 Działka w Jęczydole o pow. 0,9720 ha z linią brzegową jeziora Miedwie z możliwością postawienia domu rekreacji indywidualnej do 35m2 wraz z niezbędną infrastrukturą – aktywne jest zgłoszenie do wydziału budownictwa . Kupno nie wymaga bycia rolnikiem...