• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie Mierzyn

Znalezionych ofert: 48

15711036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24390946 15711036 NOWA CENA!!! obniżka ceny o 51 tyś !!!Na sprzedaż działka o powierzchni 2548 m2 o przeznaczeniu budowlanym, znajdująca się w Mierzynie, w bliskiej odległości ul. Kolorowej i Sezamkowej.Do działki prowadzi utwardzona droga wewnętrzna.Działka płaska, p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

499 000 PLN

-
-
2548 m2
-
15644088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23147690 15644088 NOWA CENA!!! obniżka ceny o 51 tyś !!!Na sprzedaż działka o powierzchni 2548 m2 o przeznaczeniu budowlanym, znajdująca się w Mierzynie, w bliskiej odległości ul. Kolorowej i Sezamkowej.Do działki prowadzi utwardzona droga wewnętrzna.Działka płaska, p...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

499 000 PLN

-
-
2548 m2
-
15528798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20576856 15528798 Mierzyn. Oferta sprzedaży działki o powierzchni 825 m2 w cenie 390 złm2, sąsiadującej z Osiedlem pod Lipami.Obecnie czynne pozwolenie na budowę na dom w zabudowie bliźniaczej - drugi segment (którego budowa już się rozpoczęła), przylega do wschodnie...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

321 750 PLN

-
-
825 m2
-
14518283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2821331 14518283 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm Dobra, pow. policki o powierzchni 1547 m2 ( rej ul. Hermesa).Użytki: RV i ŁIV. Działka objeta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Uch III4102 z dnia 30.12.2002 ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

300 000 PLN (194 zł/m2)

-
-
1547 m2
-
14648551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 155587 14648551 Działka rolna w jednym z najbardziej pożądanej części Mierzyna.Działka z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy. Najbliższe sąsiedztwo to zabudowa szeregowa oraz wolnostojąca.Media: prąd w granicy działki, woda, kanalizacjaGaz: w ulicy Wykopalisk...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

2 574 720 PLN (320 zł/m2)

-
-
8046 m2
-
15728715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24751176 15728715 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Działka w cichej i spokojnej części Mierzyna, w sąsiedztwie istniejącej zabudowy jednorodzinnej.Powierzchnia 804m2, z obowiązującym na jej terenie Miejscowym Plan Zagospodarowania Przestrzennego.Media (gaz,...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

443 000 PLN (551 zł/m2)

-
-
804 m2
-
15151812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11060764 15151812 Atrakcyjna działka pod budowę domu - Mierzyn. LOKALIZACJA Działka położona w Mierzynie, na osiedlu powstających domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą utwardzoną, wewnętrzną. Cena zawiera udział w drodze. NIERUCHOMOŚĆ Działka o powierzchni 1...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

399 000 PLN (363 zł/m2)

-
-
1099 m2
-
15280260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14609385 15280260 Doskonała lokalizacja, idealna pod względem zabudowy jednorodzinnej w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, Mierzyn!!Z przyjemnością prezentujemy, na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 1457 m2, zlokalizowana w spokojnej dzielnicy Mierzyn, Szczecin. T...

Mierzyn, Czeremchowa

466 240 PLN (320 zł/m2)

-
-
1457 m2
-
15447344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18769345 15447344 Działki budowlane (aktualny MPZP) położone w Mierzynie. Bardzo dobra lokalizacja, m.in. bliska odległość od szkoły. Kształt prostokąta (wymiary ok. 33,5x30m.), wjazd od strony wschodniej, zatem ogród będzie nasłoneczniony. W bezpośrednim sąsiedztwie ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

595 000 PLN (590 zł/m2)

-
-
1008 m2
-
15625768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22726180 15625768 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.1170 ha. Rodzaj użytku - R V.Działka objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Uch. III4102 z 20.12.2002, Gminy ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

638 000 PLN (545 zł/m2)

-
-
1170 m2
-
15762346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25401933 15762346 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4473 m² w Mierzynie. Ta lokalizacja od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem – to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania w okolicach Szczecina.Kształt działki: długi prostokąt – wygodny d...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 090 000 PLN

-
-
4473 m2
-
15625753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22725972 15625753 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Mierzynie, gm. Dobra, powiat policki, o powierzchni 0.1170 ha. Rodzaj użytku - R V.Działka objęta jest aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Uch. III4102 z 20.12.2002, Gminy ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

638 000 PLN

-
-
1170 m2
-