• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie Nowe Warpno Żeglarzy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żeglarzy

Znaleźliśmy 12 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Warpno Nowe Zachodniopomorskie

15599307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22168323 15599307 Oferuję na sprzedaż działkę w Miroszewie koło Nowego Warpna z postawionym na niej domem zbudowanym w technologii drewnianej o powierzchni 57 mkw.Opis okolicy:Miroszewo leży na obszarze chronionym Natura 2000. Występują tu liczne stanowiska lęgowe jas...

Nowe Warpno (Miroszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

425 000 PLN (425 zł/m2)

-
-
1001 m2
-
15244276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13667054 15244276 Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 801 m2 położona w urokliwym miejscu jakim jest Nowe Warpno. Nowe Warpno jest położone na niezwykle atrakcyjnym krajobrazowo półwyspie Nowowarpieńskim oddzielającym jezioro Nowowarpieńskie od zatoki Nowowa...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

190 000 PLN

-
-
801 m2
-
15244274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13667055 15244274 Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 801 m2 położona w urokliwym miejscu jakim jest Nowe Warpno. Nowe Warpno jest położone na niezwykle atrakcyjnym krajobrazowo półwyspie Nowowarpieńskim oddzielającym jezioro Nowowarpieńskie od zatoki Nowowa...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

190 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
801 m2
-
14600264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 1752822 14600264 Działka rolna o powierzchni 1173 m2 pod warunki zabudowy w Brzózkach nad Zalewem Szczecińskim - 43 km od Szczecina.Grunt kl. IV, w drodze przy działce prąd i woda . Kanalizacja - przydomowa oczyszczalnia . Nie ma gazu. Teren płaski, wokół zabudowa je...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

200 000 PLN

-
-
1173 m2
-
14252876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2564908 14252876 Do sprzedaży działki położone w Warnołęce. Dla Każdej z działek zostały wydane warunki zabudowy, na budowę jednorodzinnego domu wolnostojącego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.Media (woda i prąd) znajdują się w drodze głównej biegnącej prze...

Warnołęka (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

106 800 PLN (150 zł/m2)

-
-
712 m2
-
15629956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22840710 15629956 W ofercie działka rolna idealna pod inwestycje, warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania. Działka o powierzchni 5000m2. Przy działce prąd, woda oraz kanalizacja. Klasoużytki RV,RVI,. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

419 000 PLN (84 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15722076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24614896 15722076 Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Myślibórz Wielki w gm. Nowe Warpno z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową (do końca roku kalendarzowego należy wystąpić o warunki zabudowy) w Gminie Nowe Warpno. Nieruchomość znajduję się w otoczeniu pr...

Myślibórz Wielki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

180 000 PLN

-
-
967 m2
-
14290025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17060 14290025 Działka w Warnołęce , gmina Nowe Warpno o powierzchni 67800 m2. W Studium Uwarunkowań i zagospodarowania gminy Nowe Warpno posiada symbol 9 RM1 - strefa ekstensywnej zabudowy zagrodowej z towarzyszącą infrastrukturą komunikacyjną i techniczną , dopu...

Warnołęka (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

1 695 000 PLN

-
-
67800 m2
-
15614447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 22492085 15614447 Na sprzedaż działka o nr 1626 i powierzchni 983 m², z wydanymi warunkami zabudowy, położona w spokojnej miejscowości Warnołęka, gmina Nowe Warpno, w województwie zachodniopomorskim.Nieruchomość znajduje się zaledwie 1 km od brzegu Zalewu Szczecińskie...

Warnołęka (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

109 000 PLN

-
-
983 m2
-
15883118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673522 15883118 w sprzedaży mamy dwie działki obok siebie o pow. 1271m2 i 1357m2 w cenie udział w drodze wewnętrznej. Cena za działkę ok. 115złm2.WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA W BRZÓZKACH – TWOJA PRZYSTAŃ PRZY GRANICY I ZALEWIE SZCZECIŃSKIM (ok 1-1,5 km)Z przyjemności...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

145 000 PLN

-
-
1271 m2
-
15506934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20090258 15506934 Działka w otulinie Puszczy WkrzańskiejNa sprzedaż działka o powierzchni 2.656 m2 w kształcie kwadratu, zlokalizowana w miejscowości Brzózki , oddalonej 10 km od Nowego Warpna , w bliskiej odległości Zalewu Szczecińskiego i Portu w Trzebieży.Idealne...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

398 400 PLN

-
-
2656 m2
-
15246215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 13716960 15246215 Działka w otulinie Puszczy WkrzańskiejNa sprzedaż działka o powierzchni 2.656 m2 w kształcie kwadratu, zlokalizowana w miejscowości Brzózki , oddalonej 10 km od Nowego Warpna , w bliskiej odległości Zalewu Szczecińskiego i Portu w Trzebieży.Idealne...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

398 400 PLN (150 zł/m2)

-
-
2656 m2
-