• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie Nowe Worowo Partyzancka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Worowo i Partyzancka

Znaleźliśmy 17 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Nowe Zachodniopomorskie

15739970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24943904 15739970 Na sprzedaż działka o powierzchni 1140 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Nowych Bielicach.Dojazd do nieruchomości prowadzi drogą utwardzoną. Działka jest płaska w kształcie prostokąta. Sprzedawana jest wraz z udziałem w drodze dojazdowej, co gwaran...

Nowe Bielice (Zachodniopomorskie, gm. Biesiekierz)

99 000 PLN

-
-
1140 m2
-
15644383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23149148 15644383 Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu nr 2371, obręb ewidencyjny 0021 Nowe Worowo, gmina Złocieniec. o powierzchni 61 000 m2.Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, ok 500 metrów od zabudowań w Nowym Worowie.Działka ma przeznac...

Nowe Worowo (Nowe worowo) (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

375 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
36900 m2
-
15244276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13667054 15244276 Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 801 m2 położona w urokliwym miejscu jakim jest Nowe Warpno. Nowe Warpno jest położone na niezwykle atrakcyjnym krajobrazowo półwyspie Nowowarpieńskim oddzielającym jezioro Nowowarpieńskie od zatoki Nowowa...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

190 000 PLN

-
-
801 m2
-
15244274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13667055 15244274 Bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 801 m2 położona w urokliwym miejscu jakim jest Nowe Warpno. Nowe Warpno jest położone na niezwykle atrakcyjnym krajobrazowo półwyspie Nowowarpieńskim oddzielającym jezioro Nowowarpieńskie od zatoki Nowowa...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

190 000 PLN (237 zł/m2)

-
-
801 m2
-
14600264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 1752822 14600264 Działka rolna o powierzchni 1173 m2 pod warunki zabudowy w Brzózkach nad Zalewem Szczecińskim - 43 km od Szczecina.Grunt kl. IV, w drodze przy działce prąd i woda . Kanalizacja - przydomowa oczyszczalnia . Nie ma gazu. Teren płaski, wokół zabudowa je...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

200 000 PLN

-
-
1173 m2
-
14252876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2564908 14252876 Do sprzedaży działki położone w Warnołęce. Dla Każdej z działek zostały wydane warunki zabudowy, na budowę jednorodzinnego domu wolnostojącego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.Media (woda i prąd) znajdują się w drodze głównej biegnącej prze...

Warnołęka (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

106 800 PLN (150 zł/m2)

-
-
712 m2
-
15629956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22840710 15629956 W ofercie działka rolna idealna pod inwestycje, warunki zabudowy w trakcie uzyskiwania. Działka o powierzchni 5000m2. Przy działce prąd, woda oraz kanalizacja. Klasoużytki RV,RVI,. Zapraszam do zapoznania się z ofertą osobiście...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

419 000 PLN (84 zł/m2)

-
-
5000 m2
-
15722076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24614896 15722076 Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Myślibórz Wielki w gm. Nowe Warpno z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową (do końca roku kalendarzowego należy wystąpić o warunki zabudowy) w Gminie Nowe Warpno. Nieruchomość znajduję się w otoczeniu pr...

Myślibórz Wielki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

180 000 PLN

-
-
967 m2
-
15599307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22168323 15599307 Oferuję na sprzedaż działkę w Miroszewie koło Nowego Warpna z postawionym na niej domem zbudowanym w technologii drewnianej o powierzchni 57 mkw.Opis okolicy:Miroszewo leży na obszarze chronionym Natura 2000. Występują tu liczne stanowiska lęgowe jas...

Nowe Warpno (Miroszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

425 000 PLN (425 zł/m2)

-
-
1001 m2
-
15656829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23420443 15656829 Wyjątkowo malowniczo położone działki nieopodal SzczecinkaDwie działki budowlane – łącznie 6.4487 m2 – NOWE KOPRZYWNO– położone pod lasem, z urokliwym stawem !Oferuję na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 6.4487m2, zlokalizowane w ...

Nowe Koprzywno (Zachodniopomorskie, gm. Barwice)

1 279 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
64487 m2
-
15860611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27182850 15860611 AGATA KUBIK Agent prowadzący 664 945 102Na sprzedaż kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni 146 500 m² w malowniczych miejscowościach Nowe Worowo i Smołdzięcino!Nowe Worowo działki nr 100 i 1021Smołdzięcino działki nr 665 i 874Całkowita powi...

Nowe Worowo (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

897 000 PLN

-
-
146500 m2
-
15883118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673522 15883118 w sprzedaży mamy dwie działki obok siebie o pow. 1271m2 i 1357m2 w cenie udział w drodze wewnętrznej. Cena za działkę ok. 115złm2.WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA W BRZÓZKACH – TWOJA PRZYSTAŃ PRZY GRANICY I ZALEWIE SZCZECIŃSKIM (ok 1-1,5 km)Z przyjemności...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

145 000 PLN

-
-
1271 m2
-