• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: zachodniopomorskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15891007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884568 15891007 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie DO WPROWADZENIA z ogródkiem 62,5 m² Żyrardów CentrumNowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 62,5 m², położone na parterze budynku z 2023 roku na Osiedlu Artystycznym w Żyrardowie. Lokal użytkowany od...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
2023
15890477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment w Bobrowcu I 129 m2 I działka 323 m2 27877731 15890477 Cena: 1 145 000 zł SPRZEDAŻ 129 m² BOBROWIEC GMINA PIASECZNO DOSTĘPNY OD ZARAZ!!!BEZ PCC I BEZ PROWIZJI AGENCJIPrzedmiotem sprzedaży jest segment o powierzchni użytkowej 129 m², z garażem oraz dodatkowymi miejscami parkingowymi przed budynkiem. D...

Bobrowiec (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 145 000 PLN (8 876 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15890204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874408 15890204 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

645 000 PLN (6 898 zł/m2)

3
1
93.5 m2
1910
15890116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27870142 15890116 Suchy Dwór - 2 km Wroclaw Ołtaszyn Mmzpmedia!Polecam działkę budowlaną o powierzchni 911 m2 w miejscowości Suchy Dwór pod Wrocławiem, 2 km od wrocławskiego osiedla Ołtaszyn. LOKALIZACJA I PRZEZNACZENIE: * Działka przy ul. Lawendowej. * Przeznaczona ...

Suchy Dwór (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

599 999 PLN

-
-
911 m2
-
15889649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856596 15889649 NA SPRZEDAŻ PIĘKNY DOM ZE STAWEM NA DUŻEJ DZIAŁCE.Sprzedam piękny i nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 220m2 (powierzchnia całkowita 402m2) posadowiony w cichej, spokojnej i zielonej części Zawiercia. Dom w doskonałym stanie technicznym położony...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

1 880 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
1
402 m2
1990
15889648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856591 15889648 Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:00 - zapraszam do zarezer...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15889624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856555 15889624 Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan.Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziennego powiększonego kosztem małej sypialn...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

439 000 PLN (7 081 zł/m2)

2
1
62 m2
1980
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący, 136m2, 4 pokoje, Piskórka 27846239 15889260 1 070 000 zł DOM WOLNOSTOJĄCY 136,8 m2 4 POKOJE DZIAŁKA 1000 M2 PISKÓRKA I GM. PRAŻMÓWBEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA AGENCJINowa inwestycja w przepięknym miejscu, tuż przy lesie.Dom parterowy z poddaszem ...

Piskórka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

1 070 000 PLN (7 868 zł/m2)

4
1
136 m2
2026
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025