• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachodniopomorskie Maszewo Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Maszewo

Znaleźliśmy 480 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Zachodniopomorskie

12972767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 94543 12972767 Możliwość doliczenia podatku VAT (103.500,- zł)Właściciel wystawi fakturę.Cena 450.000,- zł nett plus 23 % VAT razem 553.500,- zł bruttoLokal usytuowany jest w śródmieściu Kołobrzegu w niedalekiej odległości od hotelu Skanpol w pasażu handlowym usytu...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
-
47 m2
-
12455242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 92317 12455242 Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 100,31 m2 zlokalizowany w samym sercu kołobrzeskiej starówki w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego.W najbliższym sąsiedztwie są same sklepu i punkty gastronomiczne.Lokal usytuowany jest przy bardz...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (6 300 zł/m2)

3
-
100 m2
-
12455354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 32436 12455354 Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odległości 6 km od Kołobrzegu.Morze Bałtyckie w okolicy Grzybowa tworzy akwen zwany Zatoką G...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (5 208 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15887183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27779256 15887183 Na sprzedaż, budynek usługowo- handlowy nad morzem ( tylko 300 m od morza), Jarosławiec, ul. Bałtycka, 3.498.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowo-handlowy położony w absolutnie najlepszej lokalizacji Jarosławca przy skrzyżowaniu ulic...

Jarosławiec (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

3 498 000 PLN (12 231 zł/m2)

4
1
286 m2
-
15441988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18648167 15441988 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację! ( 10 km od Szczecina )OKAZJA !Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łaz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15581857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21813303 15581857 Z przyjemnością przedstawiam Państwu niezwykłą okazję, która może odmienić oblicze Waszej działalności! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy, usytuowany w sercu Szczecina, na tętniącej życiem al. Wojska Polskiego. To miejsce, które nie tylk...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 000 PLN (10 331 zł/m2)

1
-
145.2 m2
1905
15702817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24241142 15702817 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Przemysłówka Office w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji Przemysłówka Office. Budynek, który w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

249 000 PLN (6 959 zł/m2)

1
-
35.78 m2
1966
15702721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24238856 15702721 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Przemysłówka Office to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

115 000 PLN (5 632 zł/m2)

1
-
20.42 m2
1966
15702650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24238843 15702650 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Przemysłówka Office to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

221 000 PLN (5 788 zł/m2)

1
-
38.18 m2
1966
15702635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24238842 15702635 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Przemysłówka Office to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

849 000 PLN (5 879 zł/m2)

1
-
144.41 m2
1966
15702719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24238840 15702719 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Przemysłówka Office to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

149 000 PLN (5 811 zł/m2)

1
-
25.64 m2
1966
15702677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24238837 15702677 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Przemysłówka Office w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji Przemysłówka Office. Budynek, który w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

349 000 PLN (6 380 zł/m2)

1
-
54.7 m2
1966