• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachodniopomorskie Niedźwiedź Łowiecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łowiecka i Niedźwiedź

Znaleźliśmy 478 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Zachodniopomorskie

15704353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24262452 15704353 Miejsce parkingowe położone na osiedlu Park Leśny Szczecin Zdroje. Osiedle ogrodzone, bezpieczne, monitorowane, wjazd za szlabanem. Przedmiotem sprzedaży jest:- miejsce parkingowe (równoległe) – 11,5 m2 - szerokie, łatwe parkowanie, dużo wygodniejsze...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

22 500 PLN (1 957 zł/m2)

1
-
11.5 m2
2014
13908242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215797 13908242 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
15820576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26633130 15820576 Oferuję na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 76,40 m², położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Białogardu, przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Połczyńskiej, tuż przy rondzie Mieczysława Lisa. To miejsce o bardzo dużym nat...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

328 000 PLN (4 316 zł/m2)

1
-
76 m2
1970
15751692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25145699 15751692 Cena 1.980.000,- zł plus 23 % VAT razem 2.435.400,- zł bruttoNa sprzedaż dochodowa restauracja w Kołobrzegu, około 300 metrów od plaży, położona w zachodniej części miasta, w bardzo bliskim sąsiedztwie Grzybowa. Restauracja jest w pełni wyposażona - ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 980 000 PLN (23 855 zł/m2)

3
-
83 m2
-
15382545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17309901 15382545 Lokal użytkowy położony w zachodniej części Kołobrzegu przy ul. Wylotowej.Lokal usytuowany na parterze budynku III piętrowego, w chwili obecnej wykorzystywany jest na działalność biurową.Wysokość pomieszczeń 3,5 m, podłoga - terakota, ściany - gładź ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (12 000 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15183520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11929556 15183520 OFETA BIZNESOWA.prosperujący obiekt letniskowo-wypoczynkowy w Rogowie k. KołobrzeguPrzedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonującego nadmorskiego ośrodka letniskowego w Rogowie, w odległości niespełna 400 metrów od pięknej, szerokiej i...

Rogowo (Rogowo) (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

3 800 000 PLN (8 444 zł/m2)

11
-
450 m2
-
12455270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92330 12455270 BARDZO DOBRZE PROSPERUJĄCA RESTAURACJA W KOŁOBRZEGU.LOKALIZACJA- lokal piwniczny w ścisłym centrum miasta w pobliżu Ratusza MiejskiegoPRZEZNACZENIE- działalność gastronomicznaAKTUALNA DZIAŁALNOŚĆ- restauracjaOPIS LOKALU- lokal posiada wejście od głów...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 175 300 PLN (10 017 zł/m2)

11
-
317 m2
1998
12455001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 92305 12455001 Na sprzedaż II kondygnacyjny budynek produkcyjno - magazynowy zlokalizowany w Kołobrzegu na osiedlu Lęborskim.Ogrzewanie: brak - możliwość podłączenia się do sieci miejskiej ( jest stare przyłącze).Uzbrojenie:energia 380 kW, woda, kanalizacjaBudynek ...

Kołobrzeg (Lęborskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 500 000 PLN (2 724 zł/m2)

11
-
1652 m2
-
12455010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 92301 12455010 Przedstawiamy Państwu budynek produkcyjno, biurowo, mieszkalny położony w miejscowości Sławoborze przy głównej trasie Kołobrzeg - Świdwin.Obiekt położona w sąsiedztwie pięknego lasu iglastego na działce o pow. ok. 7.400 m2 ogrodzonej i zagospodarowan...

Sławoborze (Zachodniopomorskie, gm. Sławoborze)

1 302 465 PLN (1 501 zł/m2)

11
-
868 m2
-
12454948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny centrum handlowe 92287 12454948 GALERIA MOLO KOŁOBRZEG !!!Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 46,35 m2 znajdujący się na pietrze galerii handlowej zlokalizowanej w środku pięknego zabytkowego parku a jednocześnie przy jednej z najbardziej uczęszczanych ulic prowadzą...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (15 196 zł/m2)

11
-
46 m2
-
15548206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20903109 15548206 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację ( 10 km od Szczecina)Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój, łazienka oraz...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 850 000 PLN (1 492 zł/m2)

1
-
1240 m2
1960
15828558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26594506 15828558 Krajnik Dolny to niewielka ale prężnie działająca miejscowość, gdzie znajduje się przejście graniczne Krajnik Dolny - Schwedt Oder. Obiekt będący przedmiotem sprzedaży wybudowano 10 lat temu. Jest to restauracja z pokojami gościnnymi na górze. Dosko...

Krajnik Dolny (Zachodniopomorskie, gm. Chojna)

5 000 000 PLN (15 904 zł/m2)

1
-
314.38 m2
2016